Güncel son 13 konu ve mesajlar
YENİ MESAJLAR Yükleniyor... Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yükleniyor...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jetta Türkiye | Volkswagen Jetta-Şartlar


Site Kuralları LÜTFEN OKUYUNUZ.


ÖNEMLİ : www.jettaturkiye.com adresinin hiç bir şekilde Volkswagen ticari markası ve Doğus Otomotiv Servis San. Tic. A.Ş. ile bağlantısı yoktur. Bu sitede sunulan bilgiler referans gösterilerek Volkswagen ticari markası ve Doğuş Otomotiv Servis San. Tic. A.ş. hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz, sorgulanamaz ve dava edilemez.

www.jettaturkiye.com sitesinde bulunan Kullanıcı yorumları sebebiyle Jetta Türkiye forum yönetimi sorumlu tutulamaz, sorgulanamaz ve dava edilemez.

1) Bu forumların yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar, her türlü uygunsuz ve itiraz edilebilecek içerik ve materyali olabildiğince kısa sürede forumdan silecek olsalar da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olamayabilmektedir. Forumlara gönderilen her mesaj, onu gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazarının sorumluluğu altında olup, kendilerine ait mesajlar dışında moderatörler, adminler ya da webmasterlar kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar.

2) Forumlarımızda, aşağılayıcı, alaycı, başkalarını küçümseyen, adminlere veya kullanıcılara saygısızlık içeren, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, huzursuzluk çıkartmaya yönelik, başka kullanıcıların kimliğini açıklayıcı, adult içerik, kopya yazılım, warez, crack, nocd, şifre kırma, hack ve hile kullanımıyla ilgili, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, linkler vermek ve tartışmaları amacının dışına ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak yasaktır. Her mesajın IP adresi ve giriş tarihi gerektiğinde yetkili makamlara verilmek üzere kaydedilmektedir. Kullanıcılar, bu forumun moderatörlerinin, adminlerinin veya webmasterının, kendi iradeleri doğrultusunda herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul etmektedirler. Kullanıcılar, girdikleri her bilginin veritabanında saklanacağını kabul etmektedirler. Her ne kadar bu bilgiler, 3. şahıslara verilmeyecek olsalar da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi halinde, webmaster, moderatör ya da adminler sorumlu tutulamazlar.

3) Forumumuz orijinal yazılım kullanımını desteklemekte ve önermektedir. Gerek site yapısında, gerek ise birlikte çalışılan sunucuda lisanslı işletim sistemleri, yazılımlar kullanılmaktadır. Kullanıcılarımıza da, sevdikleri yazılımların orijinalini almalarını ve kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

4) Forumdaki mesajlarınız yöneticiler tarafından gerektiğinde silinebilir, taşınabilir ya da cevap yazılamaz hale getirilebilir. Bu yöneticilerimizin forumun düzenini sağlamak için uyguladığı yöntemlerden birisidir. Yanlış bir nedenle bu uygulamalarla karşılaştığınızı düşünüyorsanız yöneticilere özel mesajlardan ya da bilgi@jettaturkiye.com adresine göndereceğiniz email yolu ile ulaşıp öğrenme hakkınız bulunmaktadır fakat yaptırımın geri alınması söz konusu değildir. Lütfen bu sorular için konu açmayınız. Aynı şekilde yukardaki email adresine şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz.

5) Takma isimler : Kullanıcılarımızdan, forumumuza üye olurken genel kabul gören ahlaki değerlere uygun olan bir takma ad almalarını rica ederiz. Aksi fark edildiği durumda kullanıcıya haber verilmeksizin kullanıcı adları ve hesapları silinebilir. Alınan takma adlardan dolayı sitemiz bir sorumluluk kabul etmemekte sorumluluk kayıt olan kişiye aittir.

6) Forum kirliliği : Forumları kullanırken konuları, ait oldukları başlıklar altına açmanızı rica ederiz. Gereksiz başlıklar açmamaya, aynı veya benzer bir konuda daha önce başka bir başlık açılıp açılmadığını 'Arama' fonksiyonunu kullanarak kontrol ettikten sonra başlığı açmaya, gereksiz ve flooding niteliği taşıyabilecek sıklıkta mesaj atmamaya özen gösteriniz.İç içe alıntılar yaparak forum düzenini bozmamaya özen gösteriniz.

7) Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. Geçerli e-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak, şifrenizi yollamak ve unuttuğunuzda şifrenizi size hatırlatabilmek için istenmektedir.

8 ) Forumumuzu kullanmak tamamen ücretsizdir.

9) Forumda Dini ve Siyasi konuların geçtiği mesaj atımları yasaktır bu tür içeriklerin tartışılması yıllar süren deneyim sonrasında bir noktaya ulaşamadığı görülmüş ve gerginlik yaratması yüzünden tartışılması yasaktır. Eğer ki yapılan kural ihlali moderatörler tarafından görülürse konu silinecektir.

10) İmza kurallarımız genelder ve tüm kullanıcıların bu kuralı uyması gerekmektedir. İmzanızda 100*100 büyüklüğünde bir adet resim bulundurabilir ve 3 satır yazı barındırabilirsiniz. İmzanız diğer kullanıcıları rahatsız edici ve kışkırtıcı olmamalıdır.

11. Forumumuzdaki ikinci el, alış ve satış kısımları vardır. Yalnız forum yönetiminin ve şirketinin kullanıcılar arasındaki birbirleri ile olan ilişkilerinde sorumluluğu yoktur. Dolayısıyla diğer kullanıcılarla iş ilişkisinde bulunmak ve mal alıp satmanın riski tamamen her kullanıcının kendisine aittir. ikinci el bölümünde ilan açabilmeniz için kendinizi tanışma bölümünde tanıtmış ve en az 50 mesajınız olması gerekmektedir. Mesajı Onaylanmayan ve Yayına alınmayan yada gerekli bilgiyi içermediği için silinen mesajlar için kullanıcının itiraz hakkı BULUNMAMAKTADIR.

11.1. "JETTA TÜRKİYE"nin ikinci el / ilan bölümünde yapılan ticaretten, satıştan, anlaşmalardan ve olumlu yada olumsuz görüşmelerden "JETTA TÜRKİYE" "YÖNETİMİ", "KURUCULARI" ve satış ilanında gösterilen referans "KULLANICILAR" sorumlu olmayacağı gibi diğer "KULLANICILARDA" bu konuda sorumlu tutulamaz, ürünle ilgili yukarıda saydığımız veya saymadığımız tüm olumlu yada olumsuz anlaşmazlıklar "ALICI" ve "SATICI" arasındadır. Üçüncü bir kişi kesinlikle sorumlu tutulamaz.

11.2. "JETTA TÜRKİYE"nin ilan verme süresi 45 gündür 45 gün sonra bu bölümde yazılan ilanınız gösterimden kalkacaktır.

11.3. Eksiksiz ilanınızın yayınlanmadığını düşünüyorsanız bilgi@jettaturkiye.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Yayındaki ilanı yöneticiler hiçbir sebep belirtmeksizin kaldırabilirler.

11.4. "KULLANICI" elinde bulunmayan ürünleri, talep toplama, ön sipariş adı altında pazarlayamaz ve dağıtamaz, hiçbir şekilde "JETTA TÜRKİYE" üzerinden kapora ve benzeri isimler adı altında para talep edemez.

11.5. "KULLANICI" vermiş olduğu ilan ile ilgili ürünün kendi resmini yayımlamaması durumunda bunu açıklamalıbaşka bir resimden alıntı yapıyor ise bunu ilanında belirtmelidir. Resmin kendi sahibi tarafından tespit edilmesi ve yönetime şikayet de bulunarak kaldırılmasını istemesi durumunda yayından kaldırılabilir.

11.6. "JETTA TÜRKİYE" üzerinden gerçekleşen ticarette, paranın ne şekilde transfer edileceğine, "KULLANICILAR" karar verir, para transferi ile ilgili çıkacak olan anlaşmazlıklardan "JETTA TÜRKİYE" sorumlu değildir.

11.7. "JETTA TÜRKİYE" üzerinden gerçekleşen ticarette, kargonun alıcısına ulaşması "JETTA TÜRKİYE"nin sorumluluğunda değildir. Ürünü satan "KULLANICI" kargonun ulaşması taahhüt etmiş sayılır. Kargo firmasından kaynaklı gecikme yada ürünün kaybolması durumundaki sorumluluk ürünü satan "KULLANICI"'ya aittir.

11.8. "ÜYE"ler tarafından "JETTA TÜRKİYE VERİ TABANINA"na yüklenen "İÇERİK"lerin "KULLANICI"lar tarafından görüntülenmesi esasıyla çalışmaktadır. "JETTA TÜRKİYE", "KULLANCI"lar tarafından görüntülenen "İÇERİK"lerin hiçbir koşulda doğruluğunu, güvenliğini ve hukuka uygunluğunu garanti etmemekte; bu "İÇERİK"ler dolayısıyla hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.

11.9. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, "JETTA TÜRKİYE"ye “PORTAL” dahilinde kendileri tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt etmektedirler. "JETTA TÜRKİYE", "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler tarafından "JETTA TÜRKİYE"ye iletilen veya “FORUM” üzerinden kendileri tarafından yüklenen, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma; bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.

11.10. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, “FORUM” dahilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacağını, "JETTA TÜRKİYE"’nin ve üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarı sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

11.11. "JETTA TÜRKİYE", “FORUM” dahilinde sunulan hizmetleri ve “FORUM” dahilinde erişilen "İÇERİK"leri içerikleri her zaman değiştirebilme hakkını saklı tutmaktadır. "JETTA TÜRKİYE", bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve önel vermeden kullanabilir.

11.12. "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler, "JETTA TÜRKİYE"nin talep ettiği değişiklik ve/veya düzeltmeleri ivedi olarak yerine getirmek zorundadırlar. "JETTA TÜRKİYE" tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme istekleri gerekli görüldüğü takdirde "JETTA TÜRKİYE" tarafından yapabilir. "JETTA TÜRKİYE" tarafından talep edilen değişiklik ve/veya düzeltme taleplerinin, "KULLANICI"lar ve "ÜYE"ler tarafından zamanında yerine getirilmemesi sebebiyle doğan veya doğabilecek zararlar, hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen talebin yöneltildiği "KULLANICI" veya "ÜYE"ye aittir.

11.13. "KULLANICI"lar, “FORUM” dahilinde eriştikleri bilgileri yalnızca bu bilgileri ifşa eden eden "ÜYE" veya "JETTA TÜRKİYE"nin ifşa ettiği amaçlara uygun olarak kullanmakla yükümlüdür.

11.14. "JETTA TÜRKİYE", “FORUM”’ üzerinden "KULLANICILAR" veya "ÜYE"ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "ÜYELİK SÖZLEŞME"leri hükümleri doğrultusunda kullanabilir, ifşa edebilir, bu bilgileri işleyebilir, paylaşabilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. "JETTA TÜRKİYE" aynı zamanda; kullanıcı veya ziyaret edenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefonu, IP adresi, “FORUM”un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, tarayıcı (browser) tipi, tarih ve saat gibi bilgileri de istatistiki değerlendirme ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

11.15. "JETTA TÜRKİYE", tamamen kendi takdirine bağlı olarak işbu "FORUM” Kullanım Koşulları"nı herhangi bir zamanda “FORUM”’da ilan ederek değiştirebilir. İşbu "FORUM Kullanım Koşulları"nın değişen hükümleri, ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacaktır. İşbu "FORUM Kullanım Koşulları" kullanıcının tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

Yukarıdaki maddelere uymayan satıcıların ilanı ve kullanıcı yorumları kurallara aykırı olacağından ötürü uyarı olmaksızın silinecektir.

12) Forum yöneticileri ve alt yapısı yazdığınız her mesajı sonsuza kadar saklamak zorunda değildir. Alt yapı sorunları ve başka sorunlar nedeniyle mesajlar silinebilir yada kaybolabilir. Kullanıcını başvururken bunları kabul etmiş sayılır.

13) Forumda açıklayacağınız kişisel bilgilerinizin diğer forum kullanıcıları tarafından kötüye kullanılabileceğini bilmeniz gerekmekte ve ona göre dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu gibi davranışlardan dolayı forumumuz sorumlu tutulamaz tüm sorumluluk konuyla ilgili üyelerdedir.

14) Forumumuzdaki hak kısıtlamaları yöneticiler tarafından değiştirilebilmektedir bu yüzden bu yönde maddeler ilerde bu anlaşmaya eklenebilir ve kullanıcı bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

15) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemiz harici linklerin sorumluluğunu almaz. Linklerin verilme sorumluluğu ilgili üyeye aittir.

16) Sitemizde firmalar ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler hiç bir nedenle forum sayfalarında dile getirilemez. Sitemiz bu tür şikayetlerin bulunacağı, hakkın aranacağı bir kurum değildir. Lütfen ilgili kurumlara başvurunuz. Bu tür mesajlar silinebilir, kitlenebilir uyarıyı göz ardı eden üye uzaklaştırılabilir.

17) Forumlarda iki farklı takma ad ve/veya hesap sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız ve mesaj atmanıza izin verilmektedir. Bunun dışında birden fazla üyeliği bulunan kişilerin hesapları kapatılabilir. Size ait hesabınıza herhangi bir ceza verilmişse, ceza süreniz boyunca başka bir hesapla foruma giriş yapmanız yasaktır ve fark edildiği anda asıl hesabınıza ek 7 günlük uzaklaştırma cezası verilmektedir.

18) Forumumuza attığınız mesajların , üyelik iptali, cezalandırma veya uzaklaştırma gibi durumlarda silinip silinmeyeceğine kullanıcı değil yöneticiler karar verir. Kısaca hangi mesajların silinip hangilerinin silinmeyeceğine karar vermek kullanıcıya ait bir hak değildir, tüm konu veya mesajlar gerektiğinde foruma mal edilmiş sayılabilir ve veritabanında ister anonim ister gerçek isimli olacak şekilde tutulabilir. Lütfen mesajlarınızı buna göre foruma gönderiniz. Aksi takdirde forum ve yöneticiler sorumluluk kabul etmez anlaşmayı kabul ettiğinizi varsayarlar.

19) Sitemize kayıt olduktan sonra mesaj yazabilmeniz için mail onayını geçmeniz gerekmektedir. Bu sistem gerçek bir kişi olduğunuzu ve sahte üyelik sahibi olmadığınızı kanıtlamak için getirilmiştir. Onaylamak için ve sonrası için hiç bir ücret alınmayacaktır.

20) Forumda rahatsızlık verme ihtimali bulunan yada ceza vermek üzere araştırma yapılan kişilerin özel mesajları her zaman adminler tarafından haber vermeksizin okunabilmektedir.

21) Forum içerisinde konu açarken konu başlığına konu ile alakalı kısa bilgi yazılması zorunludur. Konu içeriğini anlatmayan, (lütfen yardım edin, acil bakarmısınız, bulamıyorum, bu konuda yardım lazım gibi ve benzerleri) şekilde açılan konular yönetim tarafından tespit edildiğinde yada kullanıcılar tarafından rapor edildiğinde hiçbir uyarı yapılmaksızın konu silinecek ve bu şekilde konu açan üyeye 1 günlük uyarı cezası ve 1 uyarı puanı verilecektir. Bu madde yayınladığı tarih (10/07/2014) itibari ile geçerli olup, bu tarihten önceki konuları kapsamamaktadır.

Bilgilerinize sunduğumuz bu kurallarımızı dikkate alacağınızdan eminiz. Sizlerin ilgisiyle günden güne gelişecek olan portalımızın, alışkanlıklarınız arasına severek kattığınız günlük uğrak yeriniz olacağını umuyoruz. Sevgilerimizle

Not : Bu sözleşmeyi onaylayarak jettaturkiye.com yöneticilerinin ileride sözleşmede yapacakları değişiklikleride peşinen kabul etmiş sayılırsınız.