Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 ve 4

Konu: Fenerbahçe

Uzaklaştırıldı
    Marka
    Volkswagen
    Tipi
    Jetta 1.4 TSI
    Model
    2013
    Donanım
    HighLine
    Renk
    Beyaz
    Lakabı
    JetLine
    Tecrübe Puanı
    0

Fenerbahçe

Oyuncuların topukla minyatür kaleye atış, kale direğinin üstüne topu vurma ve kornerden yere top yere değmeden gol atma kategorilerinde mücadele attığı yarışmanın galibi Alper oldu. Milli futbolcu 8 puanla yarışmayı zirvede bitirirken, Holmen de 3 puan aldı. Emenike ise hiçbir alanda başarılı olamayıp, Raul Meireles’ten sonra ‘Bu da kaçar mı’da sıfır çeken ikinci isim oldu.

Uzaklaştırıldı
    Marka
    Volkswagen
    Tipi
    Jetta 1.4 TSI
    Model
    2013
    Donanım
    HighLine
    Renk
    Beyaz
    Lakabı
    JetLine
    Tecrübe Puanı
    0

Cevap: Fenerbahçe

Sarı-Lacivertli*yönetim,*performansıyla*herkesi büyüleyen Caner Erkin’in sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmak*konusunda*hâlâ harekete geçmedi.
    Milli*futbolcu*şu anda isterse, bir Avrupa kulübüne imza atabilecek.Ligin ilk devresinde 2 gol attı, 8 asist*yaptı. Herkes harıl harıl sol bek ararken, Fenerbahçe için bu*sorunu*çok erken ortadan kaldırdı. Sezon sezonunda bitecek sözleşmesini uzatmak içinyönetimin*adım atmaması, “Nasıl olsa halledilir” diyerek fazla önemsenmese de*iş*kritik bir noktayaulaştı. FIFA kuralları gereği kendisini isteyen kulüplerle artık*görüşme*hakkını elde eden Caner Erkin,*anlaşma*sağlanması halinde*yeni*sezondan geçerli olmak kaydıyla imza bile atabilecek. Bu durumda da Fenerbahçe çok ciddi bir kayıp*yaşayacak. Daha önce Caner’in şartlarını*araştıranGalatasaray, bu işin devamını getirmezken, Milli*futbolcuyu*yurtdışında*bir çok ekibin*izlediğibiliniyor.Söyleyecek bir şey yok!Yabancı*kontenjanındaki sıkıntı nedeniyle takımı tribünden*izleyen*Çek sol bek Michal Kadlec’in bonservisine 4.5, kendisine de 2.1 milyon*Euro*ödeyen*Sarı- Lacivertli yöneticilerin Caner’le nezaman*masaya oturacağı belirsiz. Net olan*tek*şey var: Caner şu anda Avrupa’da bir kulübe imza atsa, söyleyecek bir şey yok! Milli*futbolcu*yakın çevresine, “Fenerbahçe’de*mutluyum.*Ayrılmakistemiyorum” dese de, bu transfer işinde ne*zaman*ne olacağı hiç kestirilemiyor.TFF’deki kuralEğer Türkiye’den bir kulüp,*Süper*Lig’den bir takımın*oyuncusuyla*sözleşmesinin bitimine 6*aykala*görüşmek*isterse, bunun için öncelik olarak o*futbolcunun*kulübünün,*görüşme*izni verdiğini TFF’ye yazılı olarak iletmesi gerekiyor. Bu olduğu takdirde,*görüşme*yapılabiliyor.FIFA’daki kuralBir kulüp, transfer etmek istediği*oyuncunun*sözleşmesinin sona ermesine 6*ay*kala, onun formasını giydiği takımdan izin almadan direkt*görüşme*yapabilir.*Anlaşmanın*sağlanması halinde de, istediği*oyuncuya*sezon sonu bitmeden imza attırabilir.

EmreBurak05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Marka
    Volkswagen Jetta
    Tipi
    1.4 Tsi Comfort Dsg
    Model
    2011
    Donanım
    Comfortline
    Renk
    Füme
    Durumu
    Emrenin esirinde :D