Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaput Filmi Sökme ve Kalıntılarını Temizleme

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kaput Filmi Sökme ve Kalıntılarını Temizleme

Arkadaşlar abimin aracında bulunan kaput filmini sökmeyi düşünüyoruz ve söktükten sonra altında bulunan yapışkanı nasıl temizleriz?
    Daha önceden temizleyen oldu mu ?

Bildiğiniz iyi bir yıkamacıda makul bir ücret karşılığında yaptırın bence

Yorum yap

Yazın beyaz arabamın çoğu yerine hatta tavana dahi zift sıçradı benek benek heryerinde vardı 2 paket margarini elime eldiven giyip heryerine güzelce sürüp yarım saat güneşte beklettim özellikle burada dikkat edilemsi gereken güneşli sıcak hava olmalı ki güzelce erisin daha sonra ucuz bir paket ıslak mendille sildim çok kolay silindi. Daha sonrada bir benzinlikte köpük sıkıp süngerle köpürtüp yıkadım. Sonuç tertemizzz maliyet 10 tl[emoji16] Bence o kalıntılar bu şekilde çok kolay çıkar zift çıktıktan sonra yapışkan kalıntısından eser kalmaz derim ben [emoji41]

Yorum yap

Tek çaresi gaz yağı
        Jetta 1.2 TSI Comfortline DSG

GLI AutoBahn 18" Jant Goodyear Asimetric / GLI Body Kit / USA Bi-Xenon / GLI Direksiyon / GLI DSG Vites Topuzu / GLI Paspas / GLI Spor Pedal / Çift Çıkış Egzos / Led Stop / Ambians Aydınlatma / Led Plaka Aydınlatma / Lastik Basınç Sensörü / ESP ASR Tuşları / Bluetooth Premium Kit / Geri Görüş Kamerası / RNS 510 / Llumar Cam Filmi Koruyucu Film / Mühürlü APP Plaka

Yorum yap

bence hıc ugrasmaya degmez gıdın bı tunıng cıye on dakıka da cıkarıyorlar uygun bı ucret karsılıgında
          JETTAN YOKSA BENI ANLAYAMASSIN EVLAT DUR DAHA YAPACAK COK İŞİMİZ VAR

:deal::us::sofeer::sofeer::sofeer::bye:

Yorum yap

Reklam

Collapse
          Hazırlanıyor...
          X