Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracı Çizmeden Yıkamak

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Ynt: Aracı Çizmeden Yıkamak

[quote author=srcn09 link=topic=62.msg1716#msg1716 date=1345130158]
    [quote author=maliardic link=topic=62.msg1698#msg1698 date=1345098297]
    Kendim yıkayayım diye niyetlendim ama burayı okuyunca gözüm korktu
    [/quote]

Bence kendiniz yıkayın çok zevkli
    [/quote]

Kendim yıkayacağım, önce malzeme listesi çıkarıp alışverişimi yapayım.
    Yeniden VW...

Yorum yap

Cevap: Aracı Çizmeden Yıkamak

ben genellikle basınç tabancalı su ile yıkıyorum arabayı ve süngerle petroldeki otomatik yıkamaya sokmuyorum araba sıfır oldugu için ama ne kadar gözünden sakınırsan sakın ********in biri geliyor çarpıyor işte arabaya !

Yorum yap

Ben kendim makina aldım birde fırçasız yıkama deterjani aldım tabii ilaçlama pompası bazen evden elektrik falan çek uğraşmıyorum gidiyorum benzinlige önce arabami kendi pompa ve deterjanimı arabama uyguluyorum sonra benzinligin tazyikli suyu ile duruluyorum hepsinin maliyeti 2 tl oluyor benzinligin ne olduğu belirsiz kimyasalınıda kullanmıyorum
        Tavsiye ederim hepi topu 50 tl maliyeti var
        Yakında bir video çekip yayınlayacağım

Yorum yap

Ynt: Aracı Çizmeden Yıkamak

Ozgur hangi urunleri aldigini nerden temin ettigini paylasirsan guzel olur.

Samsung Galaxy Note II cihazindan Tapatalk 2 ile gonderildi.
          Kızım "EVA"'nın gecirdigi evrimi takıp etmek icin
          2007 JETTA 2.0 TDI ABT YAZILIM 170 HP DERIN SIYAH COMFORTLINE (EVAlution)

Yorum yap

zgbayraktar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Ben kendim makina aldım birde fırçasız yıkama deterjani aldım tabii ilaçlama pompası bazen evden elektrik falan çek uğraşmıyorum gidiyorum benzinlige önce arabami kendi pompa ve deterjanimı arabama uyguluyorum sonra benzinligin tazyikli suyu ile duruluyorum hepsinin maliyeti 2 tl oluyor benzinligin ne olduğu belirsiz kimyasalınıda kullanmıyorum
            Tavsiye ederim hepi topu 50 tl maliyeti var
            Yakında bir video çekip yayınlayacağım
            Bende aynısını yapıyorum abi , ilaçlama pompası var 5 LT ona DLS150 şampuanı nı 1/5 oranında sulandırıp koyuyorum benzinliğe gidiyorum sıkıyorum her yerine sonra suyu vuruyor kurulama alanı var oraya çekip kuruluyorum cilasını vs yapıp gidiyorum emin ellerde oluyor böylece
            2012 VOLKSWAGEN JETTA 1.2 TSI 105 HP 6-MAN.HIGHLINE DERİN SİYAH

Yorum yap

Cevap: Ynt: Aracı Çizmeden Yıkamak

Ben bir kaç tane numune aldım farklı yerlerden birinin markası yoktu zaten çok randımanlı değildi şimdi adını unuttum bi alman mali aldım memnun kalırsam devamlı onu kullanacağım
              Yanlış anlamayın ama gerçekten unuttum eve gidince yazarım

Yorum yap

Sercan 1 e 5 çok değil mi yahu benim yeni deterjan 1e 60 sulaniyor en az 1 e 20 sulandırıyorum ben birde. Sen o deterjani kaça alıyorsun acaba litresini sercan

Yorum yap

zgbayraktar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  Sercan 1 e 5 çok değil mi yahu benim yeni deterjan 1e 60 sulaniyor en az 1 e 20 sulandırıyorum ben birde. Sen o deterjani kaça alıyorsun acaba litresini sercan
                  Yanlış yazmışıım abi 1'e 20 olucaktı 2 Litre alıyorum abi ben 15-20 TL olması lazım

2012 VOLKSWAGEN JETTA 1.2 TSI 105 HP 6-MAN.HIGHLINE DERİN SİYAH

Yorum yap

Şimdi aklıma geldi weber marka idi 1 e 60 oranında karıştırmak gerekli bugün deneyeceğim

Yorum yap

Reklam

Collapse
                    Hazırlanıyor...
                    X