Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Park Halinde vurup Kaçan Araç

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Park Halinde vurup Kaçan Araç

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar

Dün gece aracıma park halinde vurup kaçmışlar. Komşuların farkedip plakasını alması ile birlikte emniyete gidip şikayetçi oldum.Polis karşı tarafı bularak çağırdı. Kaza tutanağı tuttuk ve suçunu kabul etti imzaladı. Şuan tramerde çıkmaması için uğraşıyorum fakat yaptıracak gücümde yok malesef. Kasko şirketi ile görüştüm. Kaskodan yapılıp karşı tarafın sigortasından paranın alınacağını ve hasarsızlık indiriminin bozulmayacağını söyledi. Ama sanırım her hayli karda tramer gözükecek. Kasko şirketi bursa da pırıltı otoya götürmemi söyledi. Bilen tanıyan var mıdır? Fotoğraftaki göcük düzeltilebilir mi ? Aşağıdaki kapının alt tarafının boya istiyeceği kesin. Onla kurtarabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Sizin sigorta indiriminiz bozulmaz doğru karşı tarafın sigortasından karşılanacak, fakat her halükarda sizin tramer kaydınızda olay gözüketecektir. Tramerde gözükmesini istemiyorsanız, sigortayı devreye sokmamanız gerekiyor. Geçmiş olsun.
    2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

Kötü çizmişler ya yazık olmuş Geçmiş olsun hocam. Karşı taraftan paranızı alın -_-

Yorum yap

Teşekkür ederim. İşin harip yani vuran araç fiat palio ve adamın arabada daha az hasar var. tampondaki siyah çıtaya taktırmıs böyle bir şans olabilir mi. Kapının değişmesini istemiyorum. Bu şekilde çektirerek kurtabilir mi orjinalliği bozulmadan göçük kısmı

Yorum yap

Bilgilendirme olması için yazmak istedim.Bugün aracı servise gösterdim ve kapının değişeceğini söylediler. İçindeki saç parcanın yamulduğunu ve kapı uç kısmındaki saç parçanın kırıldığını tamir edildiğinde eski halini almayacağını ve değişmesinin daha uygun olacağını söylediler. Bende kötü ve dalgalı gözükmekten ise değiştirin dedim. Hatta belki ön camda çatlak vardı bu arada onuda değiştirebilirim kaskodan nasılsa her türlü artık hasar kaydı çıkacak. Parçalar geldikten sonra haber verecekler ve 1 hafta süreceğini ikame araç verileceğini söylediler. Umarım kimsenin başına gelmez. Gelen olursa da belki bilgilendirme olur. Herkese iyi forumlar.

Yorum yap

Hasar kaydı çıkmasındaki sorun ilerde satarken değer kaybetmesi ise, artık değer kaybını karşı tarafın sigorta şirketinden alıyorsunuz. Tramerde kusur oranı resmen belirlendikten ve karşı taraf %100 kusurlu bulunduktan sonra karşı tarafın trafik sigortası şirketi ile iletişime geçin. Sizden kimi belgeleri (fotoğraflar, tutanak, ruhsat fotoğrafı vb) istiyorlar ve sonrasında değer kaybını belirleyip verdiğiniz banka hesap numarasına yatırıyorlar.

Yorum yap

Çok geçmiş olsun.

Yorum yap

Reklam

Collapse
              Hazırlanıyor...
              X