Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jetta 2007 Tavan Döşemesi Sarkması

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Jetta 2007 Tavan Döşemesi Sarkması

2007 model aracımın tavan döşemesinde sarkmalar meydana geldi. Sebebini tam olarak anlamadım fakat iç görüntüyü bir hayli bozuyor. İstanbul'da servislerden fiyat aldığımda sadece tavan için 2060 TL kumaş fiyatı verdiler. Servise göre değişen 200-500 TL arasında da işçilik çıkarıyorlar. Üstelik bunun içinde yan direklerin kumaş değişimi dahil değil. Sadece tavan kumaşı yenilenirse yan direkler ile renk farkı olacağı için tek başına tavanı yaptırmak istemiyorum açıkçası.

İstanbul'da bu işlemi yapabilecek başka bir yer önerir misiniz yoksa servise yaptırmak en temizi mi olur ?

Hiç servise bir yığın para vermeyin. Çevrenizde oto döşemecileri vardır. Onlardan birine gidip yaptırın. Servise işçilik için vereceğiniz paraya yeniden kaplatın.
    Gümüş Paşa

Yorum yap

Şu an servisler 2060 TL sadece kumaş parası istiyor, işçilik ise servise göre değişiyor. Benim kafama takılan araç 2007 model olduğu için sadece tavan kumaşı değiştiğinde yan ve ön direklerle oluşabilecek renk farkı aslında. Kumaşın aynısı bulunsa bile direklerdeki oturmuş kirden dolayı fark olabilir mi acaba diye düşünüyorum.

Forumda ArtCar diye bir yerden bahsedilmiş. Onlar 650 TL fiyat verdiler. Servis dışında bir yerde orjinal kumaş ve renk tutturmada sorun yaşar mıyım sizce ?

Yorum yap

Orijinal kumaş gibi olsun derseniz benzeri vardır. Gidip görün. Birebir aynı olması şart değil.Zaten kumaş kısımların hepsi yenilenir.
        Gümüş Paşa

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X