Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Servis gibi bakım yapan diğer tamirci vs.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cevap: Servis gibi bakım yapan diğer tamirci vs.

sote sakin bir zamanda bir uğrayıp tanışayım, soteyi yakalayamazsak muhtemelen çok yoğunlardır geri döneriz )

Yorum yap

Cevap: Servis gibi bakım yapan diğer tamirci vs.

abi kardeş beraber çalışıyolar işçilik ve esnaflıkları iyi fakat sote sakin bi zamanı yakalayabilir misiniz bilmiyorum şansınıza
      Herkes arabasını sever ama bazıları aşık olur..

Yorum yap

2 senedir barış otoya gidiyorum memnunum tavsiye ederim.

Yorum yap

Arkadaşlar Eskişehir de ikametgah ediyorum yıllardır Soner Oto Özel Servis e gidiyorum çok memnum bana her konuda yardımcı oluyorlar güler yüzlü çok saygılı soner usta var fiyatlarda gerçekten çok uygun tavsiye ederim gece yolda kalsam bile 7/24 geliyorlar sizelere tavsiye ederim

Yorum yap

bende bosch car servise gidiyorum. fiyat yarı yarıya düşüyor.

Eskişehir Bosch Servisi, Eskişehir Siemens Servisi, Eskişehir Profilo Servisi

M. Kemal Atatürk Cd. No:90 · (0222) 220 7474

Bosch Yetkili Servis - Tepebaşı Teknik
            Küçük Cihaz Tamir Servisi

Sakarya-2 Cd. No:96 · (0222) 323 6232

Kapanış: 17:30

Sivrihisar Cad. No:15 · (0222) 233 7419

Yorum yap

örneğin en ufak sorunda 600-700 servise bayılacağıma en kötü halde motor aşağı inse sıfır motor ile 2.500+KDV'ye bu iş çözülür, kalkıştaki ses için 3. defa servise gittiğimde çözdüler daha doğrusu motor sıcak olduğundan sebebini söyleyip yarı yarı azalttılar, motorun soğuması gerekiyordu sebep buysa kalsın demiştim, bu şekilde beni üzmeyecek servis arıyorum, Barış Oto diyorlar internette, Eskişehir'li çok az zannerdersem burada [/QUOTE]

Merhaba bende yetkili servisten pek haz etmem ama 2500+kdv ye motor inip sıfır motor taktıracağınızı yazdığınızda kendinizdemiydiniz hocam almanyada tsı lara lpg veya benzeri bir uygulama varmı?

2008 TSI 140hp DSG COMFORTLINE
              2008 1.4 TSI 140 PSI 220 NM DSG CONFORTLİNE

Yorum yap

Araban dsg ise servısten şaşmamak lazım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

Sezer Oto Ferhat Usta Eskisehirde 1 numara

erdemegt Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  Güncel... (Yok mu orjinal malzemelerle bakım yapan sağlam bir yer)
                  Sezer Oto Ferhat usta wv servisinde yetişmiş uzman bi ustadır, malzemelerinizi kendiniz alıpta bakım yapabiliyor, tavsiye ederim yıllardır başka ustaya gitme gereği duymadan sorunsuz bakım tamir isterseniz iletisim bilgilerini iletebilirim.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                  Hazırlanıyor...
                  X