Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jetta 1.2 TSI 105 PS Highline Man.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Jetta 1.2 TSI 105 PS Highline Man.

Jetta 1.2 TSI 105 PS Highline Man. araç almayı düşünüyorum Sunroof ve Bi-xenon farlar, LED gündüz sürüş lambaları diğer ekipmanları. Merak ettiğim aracı kullananların araç hakkında genel görüşleri nelerdir?

1.4 olanını kullanıyorum, iyi bir tesadüf oldu 1.2 sini de kullandım aynı yıl üretimiydi (2015) her ikiside büyük bir fark göremedim.

Yorum yap

anladım tşklr

Yorum yap

ıkısı arasında oyle cok fazla bır fark yok ama avantaj cok vergı,sigorta,kasko avantajınız var
        JETTAN YOKSA BENI ANLAYAMASSIN EVLAT DUR DAHA YAPACAK COK İŞİMİZ VAR

:deal::us::sofeer::sofeer::sofeer::bye:

Yorum yap

hep yazacağım diyorum sonra unutuyorum; 1.6 atmo ve 1.6tdi ikisi de 1.2tsi ile başa çıkamaz...syg

Yorum yap

Merhaba

Öyle çok uzun süre kullanmasam da yorum yapmak isterim...

Aracı 1 hafta kullanma fırsatım oldu ve aslında düşüncem hacim 1200 cc olduğu için gitmeyeceği yönündeydi aracı ilk kullandığım zaman şaşırıp acaba 1.4 tsı mı diye bi şüphelendim kısaca performans yönünden 1.4 tsı dan hiçbir farkı yok fakat vergi vb. Avantajları var.

Donanım hakkında birşey diyemem neticede daha üstü olmayan bir donanım alıyorsunuz tabiki diğerlerine göre daha iyi olacaktır [emoji4].
            Konu furiousclaw tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/10889-furiousclaw Saat 22-04-18, 17:13 ) değiştirilmiştir.
            Aslan besleyen yemini düşünmez 😉

Yorum yap

1.2 DSG (otomatik) kullanıyorum. Tavsiye ederim...

Yorum yap

İyi Tesadüf oldu
                Tablet Adam ile güncel teknoloji haberlerini ve mobil uygulamaları takip edebilir veya oyun incelemelerini okuyabilirsiniz.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                Hazırlanıyor...
                X