Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

üretim tamamlandı türkiyeye gelmek için limana sevk ediliyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mutu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    evet 1 haftadır limana sevk yazıyor.
    Bu gemiler o zaman ya cok hizli geliyo. Yada takip sitesi kesinlikle guncel degil. Yada st lari kafalarindan salliyorlar...

Yorum yap

• fatihelmas44 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Bu gemiler o zaman ya cok hizli geliyo. Yada takip sitesi kesinlikle guncel degil. Yada st lari kafalarindan salliyorlar...
      İnş öyledir

Yorum yap

• Mutu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        İnş öyledir
        Valla 20 sine geldi geldi gelmedi kendiler dusunsun. O saatten sonra hangi araba olursa ona talibim...

Yorum yap

• Arkadaşlar merhaba. Araç sipariş prosedürü ile ilgili bilgi vereyim istedim. 1 ağustosta verdiğim sipariş bugün itibariyle (88.günde) limana sevk ediliyor yazısına döndü. Bundan sonra beklediğimin en yarısı kadar daha bekleyeceğim gibi görünüyor. ST ile geçen ay konuştuğumuzda Aralık sonu diyordu.

Yorum yap

• merhaba vw yeni fiyat listelerinde jetta görünmüyor türkiyeye artık "0" km araç gelmicek mi

Yorum yap

• Ordinaryus Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              merhaba vw yeni fiyat listelerinde jetta görünmüyor türkiyeye artık "0" km araç gelmicek mi
              Bana pek mantıklı gelmiyor ama sanırım önce güncel kasayı minimize edip sonra 2018 yeni jetta satışa sunulacak
              Konu ted tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/563-ted Saat 13-03-18, 09:04 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

• yeni kasa gelmicek 200 sayfa yorum okudum az önce ne heyecanlar yaşamışsınız arkadaşar duygulandım

Yorum yap

• Mosey Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  yeni kasa gelmicek 200 sayfa yorum okudum az önce ne heyecanlar yaşamışsınız arkadaşar duygulandım
                  Hahah yok artık okuyabildiysen hepsini iyi

Yorum yap

• Jettanın yerini,artık Octavia alacak gibi duruyor bu gidişle

Yorum yap

Reklam

Collapse
                    Hazırlanıyor...
                    X