Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mk5 Jetta Stop Farları

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mk5 Jetta Stop Farları

Öncelikle Selamun Aleyküm
    Aranıza yeni katıldığımı belirtmek ve bu konudaki bilgisiz oluşumdan dolayı siz değerli forum üyelerinin yardımını beklemekteyim. SORUNUM ŞÖYLEDİR Kİ ;
    2006 Jetta 2.0 TDI aracı yeni almış bulunuyorum daha 1 ay bile olmadı ama arka sol stop lambasının LED’leri bir sabah farkediyorum ki yanmıyor. Tam sanayiye götürürken göstergenden arıza lambasının söndüğünü gördüm. İndim baktın ki tekrar yanmaya başlamış. 1 saat sonra geri ayni hatayı verdi. Sinyal verdiğim vakit sarı LED’ler yanıyor ama kırmızı ara ara gidip geliyor sanayici bunun değişmesini, tamir olamadığını söyledi. Ben ise gidip geliyorsa sigorta yada kablodan vs olabilir mi acaba diyorum ? Çünkü 250 TL gibi bir fiyat çektikler. BİLEN BAŞINDAN GEÇEN VAR İSE YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM

SAYGILARIMLA

Hayırlı olsun aracınız, benim aracımdada aynı sorun var ledler yanıp sönüyor fakat ekranda ikaz olarak göstermiyor. Ledleri tamir eden yerler varmış fakat tavsiye edilmiyor değiştirme yöntemi en garantisi, zaten tamir için de 100-150 tl gibi bir fiyat veriyorlar garantisi de yok. O sorun bizim araçlarımızda kronik. Almayı düşünürseniz yan sanayi Türkiye üretimi değil ithal olanları almanızı tavsiye ederim. Eğer gösterge ekranınızdaki hata verme olayını bilgisayara bağlatıp çözebilirseniz çok da kafaya takılacak bişey değil binin aracınıza o şekilde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

o ledler tam bir baş belasıdır. en mantıklısı değiştirmek.benimde aynı. tamiri için 100 tl dediler. çıkma buldum 250 tl dediler garantisi yok.yan sanayi 350 tl.orjinal 500 tl nin üstünde. tabi bunları 2 ile çarpmak gerekiyor. çünkü 2 stop da sıkıntılı.en güzeli tamamen sönene kadar kullanmak.gördüğüm çoğu jetta ve passatlarda bu sorun var.ayrıca bu ledlerin sönmesi araç ekranında arıza göstermiyor.gösterse bile araç ekranında arızanın neden kaynaklandığını mutlaka gösterir.örneğin plaka lambalarını kontrol edin der.sarı ampül şeklinde lamba yakar panelde.

Yorum yap

Reklam

Collapse
      Hazırlanıyor...
      X