Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ön Kol Dayama ve Entegre Eşya Gözü

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tugrulu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada ilk aldığım ürün buydu, bu ürün biraz daha büyük sabit kolçaklı modellere 2012 6. ay öncesi galiba oluyor.
    Wholesale Product Snapshot Product name is 2012 2013 Volkswagen VW jetta MK6 glove box armrest box suitcase storage box clapboard for Jetta MK6 auto accessories

sonrasında bu ürünü aldım,
    bunlar 2012 6. ay sonrası gelen jettalarda kayan kolçar var ona uugun. bu diğerinden biraz daha ufak.
    Wholesale Product Snapshot Product name is 2014 ABS Black Car auto armrest box ,Store box for VW Sagitar JETTA MK6(Fits For 2014 VW Sagitar JETTA MK6)

----------Mesajlar birleştirildi----------

bu arada ilk aldığım ürün buydu, bu ürün biraz daha büyük sabit kolçaklı modellere 2012 6. ay öncesi galiba oluyor.
    Wholesale Product Snapshot Product name is 2012 2013 Volkswagen VW jetta MK6 glove box armrest box suitcase storage box clapboard for Jetta MK6 auto accessories

sonrasında bu ürünü aldım,
    bunlar 2012 6. ay sonrası gelen jettalarda kayan kolçar var ona uugun. bu diğerinden biraz daha ufak.
    Wholesale Product Snapshot Product name is 2014 ABS Black Car auto armrest box ,Store box for VW Sagitar JETTA MK6(Fits For 2014 VW Sagitar JETTA MK6)
    Tuğrul um anladığım kadarıyla sende ikitane oldu ,eger biri boşta ve kullanmıyorsan ben ona talip olabilirim ücret i mukabil

Yorum yap

AHMET_AHMET Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Tuğrul um anladığım kadarıyla sende ikitane oldu ,eger biri boşta ve kullanmıyorsan ben ona talip olabilirim ücret i mukabil

abi baya oldu bunu alalı
      o zaman uymayınca vermiştim birine.

Yorum yap

tugrulu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        abi baya oldu bunu alalı
        o zaman uymayınca vermiştim birine.
        eyyvallah dostum ,
        desene cinli kankalara bi sipariş geçeceğiz artık

Yorum yap

AHMET_AHMET Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          eyyvallah dostum ,
          desene cinli kankalara bi sipariş geçeceğiz artık
          ))
          Tavsiye ederim abi al bence

Yorum yap

Konuyla pek alakalı değil kusura bakmayın ama yazacak yer bulamadım forum da da yeniyim yol bilgisayarında sol üst köşede yön hareketleri var Kuzey doğu (KD) Güney batı(GB) vs. gibi bunu kaldırma gibi bi durumumuz var mı ?

Yorum yap

Araçta navigasyon sistemi var galiba, kaldırmak mümkün değil

Yorum yap

Herkese merhaba. Yeni konu açmamak için bu konuya yazıyorum. 2012 model jetta aracima aliexpressten ön kol dayamanın içine koyulan bir çekmece aldım fakat ilandaki resimlere dikkatli bakmayip sadece açıklamadaki jetta mk6 için yazısına dikkat ettiğim için yanlış urun aldim. Kısacası bu urun işime yaramıyor arabasına uyan bir arkadaşa ücretsiz verebilirim.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Musantalya Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

Herkese merhaba. Yeni konu açmamak için bu konuya yazıyorum. 2012 model jetta aracima aliexpressten ön kol dayamanın içine koyulan bir çekmece aldım fakat ilandaki resimlere dikkatli bakmayip sadece açıklamadaki jetta mk6 için yazısına dikkat ettiğim için yanlış urun aldim. Kısacası bu urun işime yaramıyor arabasına uyan bir arkadaşa ücretsiz verebilirim.

Ürün neden işinize yaramıyor eğer hareketli kol dayamaya oluyorsa bana gönderirseniz sevinirim

Yorum yap

2012 2013 2014 Volkswagen VW jetta MK6 Car Glove Box Armrest Box Secondary Storage box net
                    http://www.aliexpress.com/item/2012-...895504771.html
                    (from AliExpress Android)

Yorum yap

• Ürün bu. Hareketli kol dayamanın yuvasına oturmuyor.

Yorum yap

• Hmm aynı hataya bende düşmüştüm.
                        hareketsiz kol dayama için almıştım. bana uymamıştı.

hareketsiz kol dayaması ile hareketlinin boyutları farklı.

Yorum yap

• Herşeyi çok güzel hoşta benim kol dayama kırıldı şimdi sadece kapağına dışarıda 450 lira dediler vee serviste sadece kapak satılmıyor seti de 1050 tl dediler çok pahalı değil mi sizce ?

Yorum yap

• Bu güzel kullanışlı bişey bende almak istiyorum yanlız buralarda yokmu şu aliexpress i sevmiyorum. Bizim araçlara uyar heralde.

Musantalya Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

• HARPAGON Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                              Selam arkadaslar
                              okuyunca kafam karıstı,
                              bu hareketli kolcak benim 2006 model jetta da var ????
                              evet vardır hocam

Yorum yap

Reklam

Collapse
                              Hazırlanıyor...
                              X