Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fonksiyonlu direksiyon simidi alıcam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fonksiyonlu direksiyon simidi alıcam

selam arkadaşlar aracım 2006 model jetta ikinci el aldım 1 ay oldu diresiyon simidi düz fonsiyonlu degil ikinci el çıkma fonsiyonlu direksiyon simidi buldum direksiyon modülü ile birlikte aracıma uyum saglarmı takıldıktan sonra araca kodlanması lazımmı bilgi lütfen yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Using Tapatalk

Cevap: fonksiyonlu direksiyon simidi alıcam

Ya bi ara forumdan [MENTION=1612]feritu[/MENTION] satıyodu.sanırım uyum sağlıyo.

Selam olsun sana kader arkadaşım ey Dexter ihsan abi.
    Fuzuli'ye sormuşlar; 'sevmek mi daha güzel, sevilmek mi'.. 'sevişmiyorsan ikisi de fuzuli' demiş..

Yorum yap

Merhabalar Yenal Bey.

Yeni tip mi(12 tuşlu), eski tip mi(8 tuşlu) düşünüyorsunuz?

Eğer eski tip düşünüyorsanız aracınızdaki airbag birebir uyum sağlar, ancak direksiyon modülünün değişmesi gerekir ve eski tip multifonksiyon destekli airbag kablosuna ihtiyacınız var.

Ancak hazır değiştiriyorken yeni tip direksiyona geçme daha mantıklı bence. Bunun için de direskiyonla birlikte airbag da değişiyor tabi ve direskiyon modülü de değişiyor, ama modül yeni tipi destekleyen olmalı. Tabi yeni tip multifonksiyon destekli airbag kablosuna da ihtiyacınız var.

Hatta spor (GTI) direksiyon bile düşünebilirsiniz.

Hangisini tercih ederseniz edin hepsinde değiştirilen direskiyon modülünün aracınıza ve yeni özelliklere göre kodlanması şarttır.
      Herşey gelir geçer. Metin olmak gerekir.

Yorum yap

merhabalar hamit bey ilginize teşekkür ederim ben direksiyonu konyadan alıcam ürün nosu yazan bu JETTA 11-14 DİREKSİYON SİMİDİ 5C0419091AK USZ modülüde var 2007 araçtan çıkma orda takacak elektrikçi var miş ama kodlaması varmı bilmiyorum
        Using Tapatalk

Yorum yap

pazartesi satıcı ile daha detaylı görüşücem tuşların sayısını ögrenirim belkide satmıştır hamit bey konyada kodlama yapan yer varmı selamlar teşekkürler
          Using Tapatalk

Yorum yap

Evet bu hafta içi Konya'ya gidicem Hamit hocam sagulsun bana yardımcı olacak gidince direksiyon seçimini yapıcam hamit hocama tekrar ilgisine teşekkürler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
            Using Tapatalk

Yorum yap

karapanteri Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Evet bu hafta içi Konya'ya gidicem Hamit hocam sagulsun bana yardımcı olacak gidince direksiyon seçimini yapıcam hamit hocama tekrar ilgisine teşekkürler

Hamit Hocaya güven o halleder.

Yorum yap

selam acaba ne kadara anlaştınız yani yaklaşık kaça mal oluyor
                2013 Volkswagen Jetta 1.4 Tsi Trendline DSG --- Siyah İnci

Yorum yap

Selam arkadaşlar bu pazar konyadaydım direksiyon simidini aracıma taktırdım Hamit hocadan begenerek spor direksiyonda karar verdim Hamit hocanın ilgi ve alakasına tekrar burdan teşekkür ederim pazar günü Hamit hocamı kırmayıp dükkanı açan öz Konya volksvagen özel servisine Fatih beye teşekkür ederim aracıma gereken kodlamalarında yaptılar bana maliyeti 1600 tl çok şık oldu direksiyonum tekrar teşekkürler Hamit hocam

Using Tapatalk

Yorum yap

Hayırlı olsun yenal bey güle güle kullanın

Yorum yap

Selam arkadaşlar bu pazar konyadaydım direksiyon simidini aracıma taktırdım Hamit hocadan begenerek spor direksiyonda karar verdim Hamit hocanın ilgi ve alakasına tekrar burdan teşekkür ederim pazar günü Hamit hocamı kırmayıp dükkanı açan öz Konya volksvagen özel servisine Fatih beye teşekkür ederim aracıma gereken kodlamalarında yaptılar bana maliyeti 1600 tl çok şık oldu direksiyonum tekrar teşekkürler Hamit hocam

hayırlı olsun ee artık bir resimle taçlandırman lazım
                      Fuzuli'ye sormuşlar; 'sevmek mi daha güzel, sevilmek mi'.. 'sevişmiyorsan ikisi de fuzuli' demiş..

Yorum yap

Hayırlı olsun

iPhone 5'tenTapatalk aracılığı ile gönderildi
                        "Bir nefes kadar yakın, yıldızlar kadar uzak olmaktır Jetta Aşkı"[B][I]

Yorum yap

Hayırlı olsun spor direksiyon alarak en iyisini yapmışsınız.

Yorum yap

Hayırlı olsun
                            sigpic

Mk5 Volkswagen Jetta 1.4 TSI 170 Ps Man.Comfortline Platinuum Gri
                            EcuFast

Yorum yap

Selam arkadaşlar bu pazar konyadaydım direksiyon simidini aracıma taktırdım Hamit hocadan begenerek spor direksiyonda karar verdim Hamit hocanın ilgi ve alakasına tekrar burdan teşekkür ederim pazar günü Hamit hocamı kırmayıp dükkanı açan öz Konya volksvagen özel servisine Zafer beye teşekkür ederim aracıma gereken kodlamalarında yaptılar bana maliyeti 1600 tl çok şık oldu direksiyonum tekrar teşekkürler Hamit hocam
                              Tekrar hayırlı, uğurlu olsun Yenal Bey. Allah kaza, bela göstermesin.

Takılanlar: Spor Direksiyon Simidi + Airbag + Direksiyon modülü ve Hız sabitleyici kolu.

Açıkçası montaj geç saatte bitince fotoğraf çekmek hiç aklıma gelmedi maalesef...
                              Konu hamitco tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/1078-hamitco Saat 24-02-14, 14:16 ) değiştirilmiştir.
                              Herşey gelir geçer. Metin olmak gerekir.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                              Hazırlanıyor...
                              X