Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fonksiyonlu direksiyon simidi alıcam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cevap: fonksiyonlu direksiyon simidi alıcam

Ahmet67 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim türkiyede nekadar dahami Uygun fiyatlar?
    yok abi mümkün mü
    Fuzuli'ye sormuşlar; 'sevmek mi daha güzel, sevilmek mi'.. 'sevişmiyorsan ikisi de fuzuli' demiş..

Yorum yap

Cevap: fonksiyonlu direksiyon simidi alıcam

Hayırlı olsun

Yorum yap

konuyu hortlatmak gibi olacak ama 8 tuş'dan 12 tuşa geçişte sıkıntı oldu mu acaba tüm tuşlar aktif olarak çalışıyor mu???

Yorum yap

Sağ taraftaki tuslardan sol ve geri tuşları çalışmaz, başka sıkıntı olmaz

Yorum yap

S.a 2010 model 1.6 tdi 7 ileri dsg araca sahibim hocam arac full comfortline aracimin hiz sabitlemesi arizali gecen gunlerde tekrar tanitum yapti arkadasim direksiyon ustundeki ses kisma bas konus calismiyor eski koduda bir turlu bulamadik cok ugrastik yeni tip direksiyon alan arkadas icin yazdiginiz kodla aynimi acaba hocam yardimci olurmusunuz aracta orjinal dokunmatik teyp var

Yorum yap

Selam arkadaşlar yeni bir konu açmak istemedim,bu ürünü alsam aracıma uygun olur mu acaba? tek istediğim ses ve kanal değiştirme,2013 trendline dsg

2012 2013 2014 2015 JETTA DİRESİYON SİMİDİ | Otoçıkma

Yorum yap

freedom Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Selam arkadaşlar yeni bir konu açmak istemedim,bu ürünü alsam aracıma uygun olur mu acaba? tek istediğim ses ve kanal değiştirme,2013 trendline dsg

2012 2013 2014 2015 JETTA DİRESİYON SİMİDİ | Otoçıkma
                Airbag de alırsanız uyumlu

Yorum yap

Bendeki mevcut direksiyonun airbagi olmaz mı hocam,kusura bakmayın bu konulara yabancıyım,aracıda yeni alınca...Birde bugün scirocco dan çıkan bir direksiyon buldum,vites kulakçıkları falan var direksiyonun herşeyi tam airbegide üstünde 650 tl diyor adam,benim araca uygunlugunu bilmiyor sizce uyar mı?yada eğer uyarsa bşka ek neler almalıyım ve nereden almalıyım,teşekkürler.

Yorum yap

Bendeki mevcut direksiyonun airbagi olmaz mı hocam,kusura bakmayın bu konulara yabancıyım,aracıda yeni alınca...Birde bugün scirocco dan çıkan bir direksiyon buldum,vites kulakçıkları falan var direksiyonun herşeyi tam airbegide üstünde 650 tl diyor adam,benim araca uygunlugunu bilmiyor sizce uyar mı?yada eğer uyarsa bşka ek neler almalıyım ve nereden almalıyım,teşekkürler.
                    Şimdilk link verdiğiniz direksiyona sizin airbag uymaz,
                    Scirocco direksiyonu sizin araca uyar aynı zamanda scirocco direksiyonuna airbaginizde uygun kaldıki airbagda varmış kablosuda vardır 650 tl çok iyi rakam, kulakçıllarıda aracınız dsg olduğu için kodlsma ile aktif edilir aracınız trendline olduğu için direksiyon modülüde almanız gerekiyor tuşlar çalışması için
                    Konu huseyingvn tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/4896-huseyingvn Saat 18-07-16, 22:32 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Çok teşekkür ederim Hüseyin hocam.

Yorum yap

Çok teşekkür ederim Hüseyin hocam.
                        Önemli deği, kolay gelsin

Yorum yap

Konu baya eskimiş ama sorunum ile ilgili bilgi bulamadığım için yazmam gerekti.

Aracım 2006 Jetta Comfortline ama araçta fonksiyonel direksiyon yok. Benimki gibi bir kaç araçta daha gördüm olmadığını. Mevcut modellerdeki 8 tuşlu fonksiyonel direksiyon almış olsam, airbag ve alt beyin (modül) değişmesi gerekli mi? Araç comfortline olduğundan benim modül uyarmı? Teşekkürler.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                          Hazırlanıyor...
                          X