Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Compositin media ile iphone mu ? Android mi ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

alpkaya Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar jettalardaki genel app-connect problemi tamamıyla aracıma uygulandıktan sonra çözülmüştür. Bazı kablolarda uyumluluk göstermeyen. Androidde çalışıp apple ürünlerinde çalışmayan, apple ürünlerinde çalışıp android ürünlerinde çalışmayan bir jetta carplay problemi vardı. Ancak Çanakkale avek yetkili servisinde başlayan problem mutlu sonla bitti ve doğuş otomotiv jettalarla ilgili olan jetta entegrasyonunu tüm yetkili servislere iletti 2 gün önce. Suan aracımda hem android sistem hemde apple sistem hicbir sıkıntı göstermeden çalışmakta. Türkiye'deki stoklarda bulunan usb portları problem çıkartınca Almanya'dan uzun bir bekleyişe girdik ve bekleyiş sonuç verdi. Jetta app-connect kararsızlığı ve problemi tamamen doğuş oto tarafından kaldırıldı. Gidip servislerinize danışabilirsiniz. Hicbir şekilde çalışmayan herhangi bir sistem yoktur, hem android telefonlar çalışıyor hem apple.
    Merhaba hangi özellikler ćalışıyor kaca yaptırdınız 2 gün önce aracimi servise soktum orada bana artık yapmıyoruz dedi. Ama motora çip attirmak dışındaki şeylerin garantiyi bizmadigini söyledi

----------Mesajlar birleştirildi----------

alpkaya Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar jettalardaki genel app-connect problemi tamamıyla aracıma uygulandıktan sonra çözülmüştür. Bazı kablolarda uyumluluk göstermeyen. Androidde çalışıp apple ürünlerinde çalışmayan, apple ürünlerinde çalışıp android ürünlerinde çalışmayan bir jetta carplay problemi vardı. Ancak Çanakkale avek yetkili servisinde başlayan problem mutlu sonla bitti ve doğuş otomotiv jettalarla ilgili olan jetta entegrasyonunu tüm yetkili servislere iletti 2 gün önce. Suan aracımda hem android sistem hemde apple sistem hicbir sıkıntı göstermeden çalışmakta. Türkiye'deki stoklarda bulunan usb portları problem çıkartınca Almanya'dan uzun bir bekleyişe girdik ve bekleyiş sonuç verdi. Jetta app-connect kararsızlığı ve problemi tamamen doğuş oto tarafından kaldırıldı. Gidip servislerinize danışabilirsiniz. Hicbir şekilde çalışmayan herhangi bir sistem yoktur, hem android telefonlar çalışıyor hem apple.
    Merhaba hangi özellikler ćalışıyor kaca yaptırdınız 2 gün önce aracimi servise soktum orada bana artık yapmıyoruz dedi. Ama motora çip attirmak dışındaki şeylerin garantiyi bizmadigini söyledi

Yorum yap

Merhaba,

Ben doğuş oto maslak ve maltepe erel ile görüştüm. ikiside usb ninde değişmesi gerektiğini söyledi ve fiyat epey yüksek. siz nasıl hallettiniz? sadece aktivasyon alıp kullanmaya devam etmemiz gerekmezmiydi. USB değişimi benim değil doğşun problemi. onu ücretsiz değiştirmeleri gerekir. kendimi onlara karşı nasıl savunabilirim?

Yorum yap

iphone alma derim sana ikinci bir masraf çıkartır çünkü arkadaşında dediği gibi USB Portonun değişmesi gerekir ki buda memnuniyeti nasıl olur bilemem

Yorum yap

okutkan Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          Ben aracımda app-connect aktivasyonu yaptım
          Android cihazımla Mirrorlink ve Android Auto uygulamalarını kullanıyorum
          Hatta bugün obd2 bluetooth cihazı bağlayarak composition media ekranında Torque Pro göstergelerini görüntüledim

Detayları aşağıdaki konuda bulabilisiniz
          << http://www.jettaturkiye.com/composit...tivasyonu.html >>
          sevgili okutkan ben bu ara HUD obd2'ye fazla kafayı taktım memnunmusunuz ayrıca sanırım hem app-connect mirrorlink hemde HUD obd2 uygulamaışsınız peki bu iki sistemi birarada çalıştırmak mümkün mü ve kaça mal oldu teşekküler ustad

Yorum yap

Arkadaşlar bu app-connect’i kaç paraya aktive ediyorlar

Yorum yap

• eraksoy
              eraksoy yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              En Son 1 sene önce 1200 civarıydı fiyatı. Dolar euro oynayınca ne oldu allah bilir.

Bende 2015 Jetta comfortline var telefonu bağlaığımda bir etkinleştirme kodu yardımıyla fonksiyonu kullanıma açabilirsiniz diyor ne yapmam gerekir.
            diğer bir sorumda navigasyon yükleyebilirmiyim. Sd karta fluence deki gibi navigasyon atsam çalışırmı?

Yorum yap

• eraksoy
              eraksoy yorumladı
              Yorumu Düzenleme
              Servisde aktivasyon yaptırırsanız telefonunuzdaki google maps i kullanabilirsiniz.

Servis aktivasyon İçin 2000 lira istiyor. Daha ucuz yapan yer yok mu acaba

Yorum yap

İstanbul Altur da yaptırdım.1 hafta oluyor.Tam tamına telefon android ise ucuz)2100 liraya filan iş bitiyor.Fakat ı phone olunca usb soket değişiyor fiyat 2600-2900 arasına çıkıyor..Google maps ve siri ile konuşmak muhteşem oldu.İstediğim şarkıyı çalıyor.Arada sohbet ediyoruz falan filan işte...2016 model dahil araçlarda direksiyondaki tuş ile siriyle konuşun durun
              çok para demeyin imkanı olan yaptırsın.. ıphone ile uyum on numara.Adamlar yapmış .Bize kullanmak düşer .

Yorum yap

Yaklaşık 1,5 Yıl önce 2016 Model jetta highline aracımın orjinal zrc multi media sisteminin app connect özelliğini açtırdım google play uygulamalarına gelen güncellemeler ile her şey kısıtlandı. Araç tarafında açılmış oldu uygulama tarafında kısıtlandı. Açtırmak için 1500 veya 2000 TL vermeye değmez. Çalışan uygulamalar google harita , sportif music , telefonun kendisi fakat telefon listesinin tamamı yok , whats app mesajını bildiriyor kırık bir Türkçe ile okutabiliyorsun fakat yazamıyorsun önceden sesle arama ve sms gönderme vardı kısıtlandı aracı durdurmanı telefonu araçtan ayırıp aramanı istiyor. Mirrorlink uygulamaları ise işe yarar uygulama değil ve paralı uygulamalar satın almanız gerekiyor. Hiç bir artısı yok verilecek paraya android multi media sistemi alınabilir. Android alırken de işlemci hızı , ram ve ekran çözünürlüğü çok önemli tabiki seste önemli vasat bir ses olmamalı ekran görüntüsü sadece karşıdan değil yandan da görünebilmeli.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                Hazırlanıyor...
                X