Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

zenec 2011D ve servis rezaleti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zenec 2011D ve servis rezaleti

Merhaba arkadaslar

yeni aldigim aracin uzerinde zenec 2011d teyp vardi, ops calismiyor neden calismiyor derken megerse canbus guncellemesi gerekiyormus, guncelleyelim dedik adamlarin sayfasinda guncelleme dosyasi yok, servisi arayim sorayim dedim direkt cihaz seri no istediler ve fotograf olarak istediler kutudaki yazani kabul etmiyorlarmis, neyse vidalari soktuk istedikleri yerin fotografini cektim yolladim, seri no yok dediler seri no yok ise de calintiymis onlara gore, e be srfsiz ben ne bileyim calinti mi degilmi aracin uzerinde gelmis senin servisi oldugun cihaz var + cihazin kutusu tum aksesuarlari mevcut adam aractan teyp i calip birde caldigi eve girip kutuyu da goturdu galiba, istanbul da penta oto diye biryer bunlarin servisi imis ben bunlari servis yapanin taa aklini ....

ozetle canbus update dosyasina ihtiyacim var arkadaslar elinde olan bilgisayara indirip bulunduran var ise benimle iletisime gecerse cok sevinirim

Geçmiş olsun. Zenec tam bir pişmanlıktır. Aracıma hırsız girdiği için bende teybimi değiştirmek zorunda kalmıştım. Bluetooth video oynatma vs vs özellikleri var diye exper e telefon açtım. dedim benim orjinal cihazım 6 bin küsür siz bana zenec onayı verin 4 bin küsür e zenec taksınlar hem benim bluetooth um video oynatma özelliğim olsun hemde şirket daha az para ödesin. Exper teklifimi şirkete sundu şirket de kabul etti. Aracıma volkswagen yetkili satıcısından zenec cihaz takıldı. Allahım bu nekadar kötü bir cihaz, geri vitese takarsın ekran gelmez, direksiyondan kanal değişmez, ikinci el piyasası da çok kötü, bir süre sonra dayanılmaz bir hal alınca çinden rcd 330 aldım zenec i 500 liraya sattım. sizde tamir ettirmek yerine böyle bir şey yapabilirsiniz çünkü tamire de çok para istiyorlar.
    2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

Reklam

Collapse
    Hazırlanıyor...
    X