Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok kararsızım yardımınızı bekliyorum.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Çok kararsızım yardımınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum. Son 1 senedir 2014 jetta comfrtline kullanıyorum. Arabanın üstünde rcd 310 teyp var. Sesinden çok memnunum auxdan bluetooth kiti de bağlı ses çok güzel lakin teyp çok fonksiyonsuz. Ben de iyi bir multimedya sistemine geçmeyi düşündüm.

Beklentilerim:

1-Bluetooh olmalı. Bluettoh rehberi düzgün olmalı. Bluetotth sesi tıpkı cd den çalıyormuşçasına kaliteli olmalı.
    2- Direksiyon tuşlarını ve desteklemli. Hatta en çok özendiğim olay ise yol bilgisayarında navigasyon oklarını ve o an çalan parçanın ismini yazması. Bilmiyorum bizim araçlarda oluyor mu ama yol bilgisayarı ekranından rehberi gösteren teyp varsa çok güzel olur.
    3 - Araçta ön arka optik park sensörü var. Rcd 310 bu işi sorunsuz yapıyor. Yeni almak istediğim cihazda geri görüş kamerası desteği ve ops desteği mutlaka olmalı.
    4- Rcd 310 da kontağı kapatsak da teybi çalıştırabiliyoruz bildiğiniz gibi. Yeni almak istediğim teyp de mümkünse böyle olmalı.

Nedir benim çarem? Zenec 2011d tüm isteklerime yanıt veriyor gibi ama cihaz çok yaşlandı ve her yerde hakkında şikayetler okuyorum. Android cihazlar desek onlar da arabanın canbus altypaısını tam olarak desteklemediği için yol bilgisarına vs bağlanamıyorlar. Var mı bu işin çaresi?

Bir de aranızda zenec 2011d kullancısı varsa bluetoth sesi nasıl? Spotifydan müzik dinlerken teypde veya yol bilgisyarında şarkı ismi çıkıyor mu?
    Bir de cihaz cidden çok mu ağır çok mu yavaş?

gokhanbilgin7455 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum. Son 1 senedir 2014 jetta comfrtline kullanıyorum. Arabanın üstünde rcd 310 teyp var. Sesinden çok memnunum auxdan bluetooth kiti de bağlı ses çok güzel lakin teyp çok fonksiyonsuz. Ben de iyi bir multimedya sistemine geçmeyi düşündüm.

Beklentilerim:

1-bluetooh olmalı. Bluettoh rehberi düzgün olmalı. Bluetotth sesi tıpkı cd den çalıyormuşçasına kaliteli olmalı.
    2- direksiyon tuşlarını ve desteklemli. Hatta en çok özendiğim olay ise yol bilgisayarında navigasyon oklarını ve o an çalan parçanın ismini yazması. Bilmiyorum bizim araçlarda oluyor mu ama yol bilgisayarı ekranından rehberi gösteren teyp varsa çok güzel olur.
    3 - araçta ön arka optik park sensörü var. Rcd 310 bu işi sorunsuz yapıyor. Yeni almak istediğim cihazda geri görüş kamerası desteği ve ops desteği mutlaka olmalı.
    4- rcd 310 da kontağı kapatsak da teybi çalıştırabiliyoruz bildiğiniz gibi. Yeni almak istediğim teyp de mümkünse böyle olmalı.

Nedir benim çarem? Zenec 2011d tüm isteklerime yanıt veriyor gibi ama cihaz çok yaşlandı ve her yerde hakkında şikayetler okuyorum. Android cihazlar desek onlar da arabanın canbus altypaısını tam olarak desteklemediği için yol bilgisarına vs bağlanamıyorlar. Var mı bu işin çaresi?

Bir de aranızda zenec 2011d kullancısı varsa bluetoth sesi nasıl? Spotifydan müzik dinlerken teypde veya yol bilgisyarında şarkı ismi çıkıyor mu?
    Bir de cihaz cidden çok mu ağır çok mu yavaş?
    ben de androİt bİ cİhaz var bluetooth dan ses İyİ gelmİyor bİraz yavaŞ çalıŞıyor zaman zaman donma yapıyor. Oınun harİcİnde bİlgİsyar ekranı dİreksİyondan kumanda park sensörlerİ ve kamera hİç sorunsuz çalıŞıyor. Carvocal sİtesİnden almıŞtım İnceleyebİlİrsİnİz.

Yorum yap

Reklam

Collapse
    Hazırlanıyor...
    X