Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hız Sabitleyici Fiyatı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Karacakurt Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Benim 2014 jetta comf.aracima hiz sabitleyici taktirmak istiyorum. Servisler 1500+iscilik istiyor. Bence cok fazla. Ankarada daha uygun taktirabilecegim bir yer varmı. Bilgi verirseniz cok sevinirim. Teşekkür ederim
    Uhh paraya bak [emoji85] 2013 te 450 tl ye taktırmıştı. 4 yılda harbi sağlam büyümüşüz [emoji5]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Using Tapatalk

Yorum yap

• cok pahalı

Yorum yap

• kolu almak yeterli mi yazılım gerekiyor mu 2013 jetta 1.4tsi

Yorum yap

• ayilmaz46 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          kolu almak yeterli mi yazılım gerekiyor mu 2013 jetta 1.4tsi
          Kollar + direksiyon modülü gerekli.
          Montaj sonrası kodlama yapılmalıdır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Herşey gelir geçer. Metin olmak gerekir.

Yorum yap

• Karacakurt Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar merhaba. Benim 2014 jetta comf.aracima hiz sabitleyici taktirmak istiyorum. Servisler 1500+iscilik istiyor. Bence cok fazla. Ankarada daha uygun taktirabilecegim bir yer varmı. Bilgi verirseniz cok sevinirim. Teşekkür ederim

Bu rakamlar çok uçuk geliyor bana. Bunlar para saymayı veya nasıl kazanılır bilmiyorlar galiba.
            Belki bizim talep yoğunluğumuz bu fiyatları abartılı hale getiriyor.

Araba zaten şahane, varsın da bu özellik te eksik olsun. Şehirler arası boş otobanda kullanılabilir bir özellik için vaz geçin bu sevdadan derim.

Yorum yap

• İyi geceler ben bi cc buldum da sizlere danışayım dedim modül gerekmeden tak çalıştır (https://www.vwyedekleri.com/Jetta-Hi...9,PR-5516.html) satılıyor bileğim olmadığı için sizlere sorayım dedim bana uygun geldi sadece takıldıktan sonra adaptasyon istiyormuş doğru mudur?

Yorum yap

• taner43 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                İyi geceler ben bi cc buldum da sizlere danışayım dedim modül gerekmeden tak çalıştır (https://www.vwyedekleri.com/Jetta-Hi...9,PR-5516.html) satılıyor bileğim olmadığı için sizlere sorayım dedim bana uygun geldi sadece takıldıktan sonra adaptasyon istiyormuş doğru mudur?
                Iyi geceler, mk6 ve sonrası kasalar, modül değiştirmeden CC yı çalıştıramaz malesef.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                Herşey gelir geçer. Metin olmak gerekir.

Yorum yap

• Teşekkür ederim

Yorum yap

• şu an yenibir fıyat alan arkadaş varmı?

Yorum yap

• Aliexpresten getirtiyorum sonucu bilgi veririm 252 Tl alisim

Yorum yap

• Sakarya54Jetta Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                        Aliexpresten getirtiyorum sonucu bilgi veririm 252 Tl alisim
                        Sakarya’da iseniz WhatsApp grubuna ekleyelim sizi [emoji848]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                        Using Tapatalk

Yorum yap

• Hiz sabitleyici kol ve modulun kodunu bilen var mi 2013 jetta comfort 2. Alti aydan sonra uretim servis 2500 dedi disarda 1000 lira aliexpreste uygun kol ve modul var mi

Yorum yap

• Mehmet07 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            Hiz sabitleyici kol ve modulun kodunu bilen var mi 2013 jetta comfort 2. Alti aydan sonra uretim servis 2500 dedi disarda 1000 lira aliexpreste uygun kol ve modul var mi
                            en guzelı yetkılı servıste yaptırmak cunku bırebır orjınal urun ve kodlaması falan daha ıyı
                            JETTAN YOKSA BENI ANLAYAMASSIN EVLAT DUR DAHA YAPACAK COK İŞİMİZ VAR

:deal::us::sofeer::sofeer::sofeer::bye:

Yorum yap

Reklam

Collapse
                            Hazırlanıyor...
                            X