Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Klima sogutmasi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Klima sogutmasi

Arkadaşlar öncelikle selamlar ismim gökhan aracim jetta 2006 1.6 düz motor lpli 2 ay önce klima müşürü yada basınç sensörü mü tam olarak anlayamadigim bi parça değişti klima çalışıyordu fakat soğuk değil ılık üfleme oluyordu bir türlü sogutmadi gosterdigim klimaci o parçanın patladığıni gösterdi ve değiştirdi ondan 1 ay sonra da klima açıyorum bazen sogutmuyor 15 20 km yol yapıyorum yine sogutmuyor klima aç kapa yapıyorum yada eco tuşunu aç kapa yaptığımda soğutmaya başlıyor tekrar sordum ustaya pc bağladı bişey yok dedi bu neden olabilir arkadaşlar yardimci olursaniz sevinirim

benimde aracım 2012 model 1.2 tsi dsg comf. klima çalışıyordu sıkıntı yoktu yaylaya giderken bir 5 km lik yokuş çıkarken birden klima soğutmadı yol düz olunca tekrar soğuttu ilk defa başıma geldi acaba yokuş çıkarken veya motor çok ısındığında klima kendini kapatıyormu bilgisi olan varmı?

Yorum yap

Klimalarımız otomatik klima, havanın sıcaklığına/soğukluğuna göre kendisi ayar yapıyor icap ederse soğuk üflerken sıcak bile üfleyemeye başlayabilir. Siz yaylaya çıkıyormuşsunuz, yayla havaları malum ani dışarıdaki hava değişiminden dolayı araç sensörleri ayarlama yapmış olabilir, bence kafaya takacak bir durum yok
      2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

teşekkürler admin

Yorum yap

Benim bu şikayetim hakkında bilgisi olan yok mu birde klima calistirdigimiz zaman öndeki fanlar çalışması gerekiyor mu ?

Yorum yap

2013 jetta comfortum var klima 15 20 km gidince devreye giriyor nedeni ne olabilir bazende calısmıyr

Yorum yap

Reklam

Collapse
            Hazırlanıyor...
            X