Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kalorifer ısıtmıyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Otomobil kalorifer ısıtmıyor

öncelikle tüm arkadaşlara iyi akşamlar 2013 tdı aracım kaloriferi yaklaşık bir haftadır her pozisyonda ılık üflüyor ustaya götürdüğümde kalorifer peteğin tıkanmış değişecek bunların temizliği yapılmıyor dedi servis sadece arıza tesbiti için 300 lira diyor bu olay başına gelen varmı ayrıca ankarada bana işini iyi yapan bir usta tavsiyesi olan arkadaş olursa çok sevinirim acil şimdiden teşekkürler
    Konu msty3838 tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/9753-msty3838 Saat 12-01-19, 20:35 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış topıc

MErhaba bende 2009 1.6 düz motor var. benimde kalorifer ılık üflüyordu. sanayide bu işi yapan elektrikçiler var 150tl temizliyorlar. eskiden arabada montla oturuyodum şimdi atletle o derece şaşmazda bulabilirsiniz

Yorum yap

çok teşekkürler ama bu lkalorifer peteğinin temizlenmediğini duydum doğrumudur acaba birde tanıdık bir usta varmı şaşmazda bu işi yapan

Yorum yap

Kalorifer peteğini değiştirdim ancak hala ısıtmıyor sol taraf sıcak orta ılık en sağ soğuk klapelerden olabilirmi teşekkürler

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X