Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Klima ısıtması....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Klima ısıtması....

Arkadaşlar merhaba,sizlere bir şey danışmak istiyorum.Klimayı sıcağa ayarladım, motor soğuk aracı çalıştırdım,yaklaşık 5 dk çalıştı fakat sıcaklık vermedi,klimanın hemen sıcaklık vermesi gerekmiyormu?Yazın hemen soğuk veriyor,aynı mantık olması lazım değilmi?Birde 26 dereceye getirdim,27 yapayım dedim ama h1 yazısı çıktı,yardımcı olursanız sevinirim.Araç 2016 1.2 comfortline bmt.TEŞEKKÜRLER.

Merhaba ısıtmada klimadan verim alamazsınız bende denedim aynı şeyi fakat kalorifer daha iyi klimayla hiç uğraşmayın
    2015 Jetta 1.2 Trendline Manuel Beyaz
    3m logosuz 2 numara cam filmi, comfortline ön panjur, zenon kısa farlar+ zenon sis farları, replika 16 durban çelik jantlar, led iç aydınlatma paketi, krom kapı eşikleri, bagaj havuzu, kauçuk paspaslar,led stop lambası

Yorum yap

Selam Arkadaşlar,

clio ve jetta da ben donuyordum. Ev iş arası 5 km. ankara nın ayazında kalorifer sıcak vermeye başladığında otoparka girmek üzere oluyordum ve donuyordum.

Nissan bu işi çözmüş. 1 dk. sonra sıcak hava gelmeye başlıyor. Başta anlaya mamıştım gaza basınca borudan su sesi geliyor gibi ses geliyordu meğerse kalorifer boruları motorun çevresinden geçip anında sıcak hava veriyormuş QQ bu konuda süper bu kış rahatım.

Kısa mesafe kullananımda sıcak hava almakta veya sabah buz tutmuş camı açmakta malesef sıkıntı var jetta da.

Yorum yap

TROJAN Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar merhaba,sizlere bir şey danışmak istiyorum.Klimayı sıcağa ayarladım, motor soğuk aracı çalıştırdım,yaklaşık 5 dk çalıştı fakat sıcaklık vermedi,klimanın hemen sıcaklık vermesi gerekmiyormu?Yazın hemen soğuk veriyor,aynı mantık olması lazım değilmi?Birde 26 dereceye getirdim,27 yapayım dedim ama h1 yazısı çıktı,yardımcı olursanız sevinirim.Araç 2016 1.2 comfortline bmt.TEŞEKKÜRLER.
        Hocam.klima isitma.yapmiyor. sadece sogutma.amacli. motor sicakligi normal.seviyeye geldiginde sicak hava alirsiniz. Ben soguk havalarda sicagi hemen acmiyorum biraz motorun isinmasinj bekliyorum cunku direk actigimda sanki motor daga gec isiniyor gibi geliyor bana. H1 degil o high yani 26dan sonra ayarlayabileceginiz en yuksek degere ulastiniz demek. En dusuk yaparsaniz da Lo yazar.
        Saygilar..

Samsung Galaxy S6 Edge'min köşesinden Tapatalk'la gonderildi

Yorum yap

Teşekkürler ilginize.

----------Mesajlar birleştirildi----------

Teşekkürler sağol.

----------Mesajlar birleştirildi----------

Aynen bende ısıtayım o zaman,çok sapol teşekkürler.

Yorum yap

Reklam

Collapse
          Hazırlanıyor...
          X