Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Climatronic MJ2010 u yeni MJ2013 Climatronic i degistirmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Climatronic MJ2010 u yeni MJ2013 Climatronic i degistirmesi

Son güncel calismam Jetta nin icindeki Climatronic MJ2010 u yeni MJ2013 Climatronic i degistirmem

MJ 2013 Climatronic özelligi

- Gelismis ayarlari bulunur 16-30 derece ve 0,5 derece degisir
    - LOW Full Tusu vardir
    - Yan Koltuk Kalöferi ayarlari kayit edilebir
    - Koltuk Kalöferi otomaik 10 dakika sonra sicakligi 3 den 2 ye düsürür

MJ 2010 Climatronic

- Gelismis ayarlari bulunmaz 18-26 derece sadece 1 derece degisir
    - Koltuk Kalöferi otomaik ayari bulunmuyor
    - LOW Full Tusu yok
    - Yan Koltuk Kalöfer ayarlari kayit edilmiyor

ve tabiki görüntü Farki vardir.

Gereken Cerceve Numarasi 5C6 858 069B 1QB
    Climatronic Modeli 3AA907044AG

Taktiktan sonra VCDS ile Climatronic Bölümünden Kod olaran 0018004002 verip

ardindan Climatronic de iki Tusa ayni anda basin ardindan yanip söner bittigi zaman Climatronic ayarlari tamamlanmistir

Konu jettaxx tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/5570-jettaxx Saat 04-03-17, 18:49 ) değiştirilmiştir.

Emeğinize sağlık hem görüntü güzelleşmiş hem de kullanım olarak rahat etmişsinizdir

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Karartılmış Stoplar, Piano Black GLI Difüzör, 76 mm'lik Büyütülmüş Egzoz Kafaları, GLI Marşpiyel, ASR/ESP Off ve TPMS tuşları, Komple Led İç Aydınlatma, Led Ayna Aydınlatma, Orijinal Led Plaka Aydınlatma, Amerikan Park, Turuncu Led DRL'ler... :hiho:
    http://instagram.com/emrecanyasar

Yorum yap

merhaba kolay gelsin hocam bende aracı agustosta aldım doğuş otoyu aradım bu özelliklerde araç nerde var dedim gittim aldım beklemek istemediğim için. aracıı şuanda severek kullanıyorum ardahanda calışıyorum aracım comfortlıne ancak koltuk ısıtma bulunmamakta koltuk ısıtma tuşları bulunan climatronik getirtsem sonra koltuk ısıtmaları döşemeciye döşetsem nasıl olur çalışırmı diye bir soru sormak istiyorum konu hakkında bilginiz varmı

Yorum yap

Reklam

Collapse
      Hazırlanıyor...
      X