Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

EcuFast Yazılım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• gurk4n Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    aradan zaman geçmiş alıntı olmadığı için mesajı yeni fark ettim. iade ederseniz bunun parasını alırız demediler, zaten iade etme gibi bir amacım yoktu sadece güncelleme yapabilir miyiz hiç bir şey hissetmiyorum dedim. bujileri değiştirdin mi? senin araba 8v bu kadar oluyor deyip direkt yazılımı silelim dedi arkadaş. hani biraz sohbet etse, durumu detaylı anlatsa biraz tebessüm edip yardımcı olmaya çalışsa tamam silme kalsın diyecektim.

kendisi iade etmeyi teklif etti surat bir karış. bende silin o zaman deyince sanki iade etmek suçmuş gibi tepki olarak gizli özelliklerin parasını düşeriz dedi arkadaş. ilk günde aynı kişi ben ücretsiz yapmam demişti, halbuki telefonda hediye dediler diye gittim, başka biri tamam hallederiz dedi zorla yaptığı için zoruna gitti herhalde. gizli özelliği sileceğim diye ne var ne yok her şeyi silmiş daha sonradan fark ettim. kaç defa gittim geldim, düzeltemedi. fabrikadan orijinal kodlar istendi bir haftada sorunu çözdük. sözde o gün sistem çökmüş ne alakaysa anlamadığım için bir şey diyemedim.

bu kadar mağdur olduktan sonra sadece istediğim iki özelliği açar mısın parası neyse vereyim dedim, belki ücret almaz diye düşündüm ama üstüne bir de 50 lira paramı aldı. Neyse Allah'a havale ettim, bir daha asla bulaşmam böyle işlere.
    Yeri firmayı paylaşır mısınız?

Başkaları da mağdur olmasın.

Yorum yap

• Yer İstanbul Otoport yani merkez.

Yorum yap

• istoç 2cr ümit abi bu işte tek işinin arkasında. ecufasttakiler gibi suratları bir karış değil bedavadan iş yapıyorlarmış gibi tripleri var
        https://www.instagram.com/emremutlugun

Yorum yap

• gurk4n Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          Yer İstanbul Otoport yani merkez.
          Demekki mallarını satana kadar mallarının arkasındalar çok geçmiş olsun adamları havaya sokanlarda ne yazıkki bizleriz, yinde hayırlısı

Yorum yap

• Size tavsiyem DR.ECU'dur. Emin olun çok daha iyi hizmet ve kalite göreceksiniz. (Gaziantep'te yaşayanları yönlendirebilirim, ustama güvenim sonsuzdur )

Yorum yap

Reklam

Collapse
            Hazırlanıyor...
            X