Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jetta torpido gözü ve kolçak altı göz kadife halı uygulaması

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben de az önce sipariş geçtim bakalım. Kapılara da uygulama yapılıyor artık. Güncel set fiyatı 110 lira. Kargo hariç fiyatıymış. Gelince görücez bakalım nasıl olacak

Yorum yap

Aynı yerden mi sipariş verdiniz

Yorum yap

Evet graficartr. Videodan izlerken çok kolay duruyor ama sürücü kapısı beni çok zorladı. İki üç kez söküp tekrar yapıştırmam gerekti. Bagaj açma düğmesine halının boşluğu bir türlü denk gelmedi. Ben de en son o küçük parçayı yapıştırıp ona göre yaptım. Malzeme kapı ceplerinin zeminine serili orjinal halıflex parçayla birebir aynı ve uygulama bitince çok hoş duruyor. Düşünürseniz illa ki el mahareti çok olan bir arkadaşınızdan yardım alın. Görsel sanatlar öğretmeni olduğum için biraz elim yatkındır bende sorun olmadı. Siparişi geçtikten sonra satıcıdan rice ettim, gözlüklük için de bir parça ekstradan gönderebilir misiniz diye. Biraz yüzsüzce oldu ama kabul edip gönderdi. Normalde gözlüklükte kendi orjinal kauçuk pedi varmış ama zıngırdıyordu yine de. Oraya da yaptım yine de. Eğilip orasını burasınıdetaylı şekilde incelemezseniz orjinal gibi duruyor. Biterken alşam olmuştu aslında ben de gündüz gözüyle göremedim henüz. Flaşlı çekim yaptım ama buraya fotoğraf yükleyemedim bir türlü. Ya site tadilatından dolayı ya da bende sorun var. Çözebilirsem buraya yine fotoğrafları atarım.

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X