Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013 VW Jetta araca 18 inç jant için spor 3.5 mm yay tavsiyesi lütfen...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2013 VW Jetta araca 18 inç jant için spor 3.5 mm yay tavsiyesi lütfen...

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba
    aracıma 18 inç jant alma kararına vardım ve artık kalın ebatlı lastik görüntüsünden sıkıldım ve değiştirmek istiyorum. yaz ayları 18 inç ile gezmek istiyorum. sormak istediğim şudur. evet spor yay alınca konfor kaybolacak ama konfor kaybını en en en aza indiren yay hangi markadır? artık 18 inç jant takacağım yardımcı olun. orijinal hali olduğu zaman araç baya havada leylek gibi duruyor sizde biliyorsunuz. bu yüzden bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

cevaplarınızı bekliyorum.

hepinize teşekkürler şimdiden..

2 gün önce ultra racing yay taktırdım fiyatı uygun ama ömür konusunda bir fikrim yok. Bir problemide yok şimdilik.

Yorum yap

ate Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      2 gün önce ultra racing yay taktırdım fiyatı uygun ama ömür konusunda bir fikrim yok. Bir problemide yok şimdilik.
      Kardeşim peki konfor durumunda ki yorumun nedir ? Araban alçaldı tabi 35 mm takınca. Kasislerde çukurlarda bu tarz durumlarda konfor düzeyinde ki değişme nedir ?

Yorum yap

hamzasahin Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba
        aracıma 18 inç jant alma kararına vardım ve artık kalın ebatlı lastik görüntüsünden sıkıldım ve değiştirmek istiyorum. yaz ayları 18 inç ile gezmek istiyorum. sormak istediğim şudur. evet spor yay alınca konfor kaybolacak ama konfor kaybını en en en aza indiren yay hangi markadır? artık 18 inç jant takacağım yardımcı olun. orijinal hali olduğu zaman araç baya havada leylek gibi duruyor sizde biliyorsunuz. bu yüzden bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

cevaplarınızı bekliyorum.

hepinize teşekkürler şimdiden..
        18 durban ve 5cm yay vogland hr coil ex hepsi olur duruşuda güEl olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X