Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Rc Model

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kurye9 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Alper abi gene açtın kapanmış yarayı nerden para bulup alacam ben şimdi rc kendime

10 tane 10 kuruşta 1 lira eder 2 tane 50 kuruşta
    Hava araçları söz konusu olursa ben yardımcı olurum.

Yorum yap

• oztrk Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Hava araçları söz konusu olursa ben yardımcı olurum.
      [MENTION=3575]oztrk[/MENTION] öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Rc nin her bölümü ayrı bir zevk. Hava araçlarına da merakım var off-road araçlara da. Hatta amatörce olacak ama geçen yıl bir helikopterimi kısmi kırıma kurban verdim size zahmet olmayacaksa ve uygun denk getirirsek yardımlarınızı beklerim siz nezaketen yardım ederim dediniz ben bunu hava da kaparım

Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

ARAÇSIZ KOVBOY

Yorum yap

• kurye9 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        [MENTION=3575]oztrk[/MENTION] öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Rc nin her bölümü ayrı bir zevk. Hava araçlarına da merakım var off-road araçlara da. Hatta amatörce olacak ama geçen yıl bir helikopterimi kısmi kırıma kurban verdim size zahmet olmayacaksa ve uygun denk getirirsek yardımlarınızı beklerim siz nezaketen yardım ederim dediniz ben bunu hava da kaparım

Asker olduğun belli komutan KIRIM KISMİ KIRIM

BİR ÖNCEKİ GÜN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL İSE BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİL YARIN DAHA KÖTÜ OLABİLİR

Yorum yap

• Rc Model

kurye9 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

RC konusunda hayret ettiğim bir husus var ya da bana oyle denk gelmiş de olabilir: Karşılıksız yardım olayı cok fazla... Bunun da bana göre sebebi hobi dukkani olarak görünen magazalarin fahiş fiyat politikaları. Yurtdışından 1.000dolara alinan ürünun Türkiye'de 6.000tl ye satıldığını gördüm.

Donanim haber, forum ya da Facebook Grubumuzda elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz ilgilenen kişilere.

Alim satım sirkülasyonu cok olduğundan yakın bir zamanda mutlaka uygun birşeyler öneririm size. Daha iki hafta önce 3 pilli (350tl bir pil zaten) Phantom 2 model quadi 2.250tlye aldım esime. Sadece go Pro ve Monitor almamız gerekecek, bir sure bendekileri de ortak kullanacağız.

Burada sizin ve sizin gibi ilgi duyan Kişilerin modele karar vermesi cok önemli: kısa mesafe ve ticari amaç taşıyabilecek görüntülemeler icin ben Dji Phantom 2 Vision plus modelini öneriyorum. Bir iki anten modifiyesi ile 1,5km mesafeyi rahat görürsünüz.

Bu mesafenin üstü amaclanacaksa Dji Phantom 2 modelini Alıp set yapmak gerekiyor.

Türkiye'deki Quad Kullanıcıları mesafe konusunda dünya listelerinde üst sıralarda. Verdiğim adresteki yarışmalarda Phantom kategorisine bakarsanız ilk 10'da 5'in üzerinde Türk ismi görürsünüz

www.flytrex.com

Genel klasmanda ise Koray Birand yine birinci Sırada

Bu foruma rakip olarak görmediğim icin grup isimlerini veriyorum. Sorun teşkil ederse silebilirim.

Facebook grubu: Dji Phantom hobi Turkiye
          Forum: www.flyingturks.com (isim Babasi benim

Uygun fiyatlarla Quad bulacağınız aşağıdaki yurtdışı siteyi de kesinlikle öneririm. Gümrük vs işlemlerin akışını bilmiyorsanız o konuda da detay bilgi paylasabilirim.

www.rc711.com

Bütün bunları neden yapıyoruz peki : Tek şartımız var: yardım edilen,bu ise ilgi duyan başka bir kişiye aynı şekilde yardım edecek. Beklentimiz sadece budur

Yorum yap

• Jetta forumu yani sira hobbyrc forumunu da takip ediyor amator oldugum konularda bilgi sahibi olmaya calisiyorum.
            Hobby ye baslarken hata edip cok fazla arastirmadan gaza gelip uygun fiyatli gorunen bir arac aldim. Fakat daha sonra forumu okudukca cok yanlis yaptigimi kisa surede anladim. Ilk aldigim arac yedek parca olurken baska bir arac daha aldim. Hata2... su ana kadar ciddi bir para harcamisim ama yanlis marka tercih edip parami sokaga atmisim

GT-N7100 cihazımdan gönderildi
            Kızım "EVA"'nın gecirdigi evrimi takıp etmek icin
            2007 JETTA 2.0 TDI ABT YAZILIM 170 HP DERIN SIYAH COMFORTLINE (EVAlution)

Yorum yap

• Sorma hocam bazen bile bile lades durumu oluyor. Bizde görüntünün titrememesi, stabil şekilde kayit edilmesi icin gimbal denen bir ekipman var. Bu hobiye merak saldım, dediler ki aman gimbal cok onemlidir, dikkat et. Ben de kafamın dikine gittim p2 Vision aldım, gimbal hak getire tabi bu cihazda. Sonra 900tl zararla arkadaşıma sattım onu oyle böyle derken doğru yolu buldum, p2 aldım en son, rahata erdim

Yorum yap

• zgbayraktar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Asker olduğun belli komutan KIRIM KISMİ KIRIM

BİR ÖNCEKİ GÜN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL İSE BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİL YARIN DAHA KÖTÜ OLABİLİR
                Özgür abicim merhaba; abi artık meslek olmaktan çıkıp yaşam tarzı haline geldiği için ister istemez )))

Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

ARAÇSIZ KOVBOY

Yorum yap

• oztrk Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  RC konusunda hayret ettiğim bir husus var ya da bana oyle denk gelmiş de olabilir: Karşılıksız yardım olayı cok fazla... Bunun da bana göre sebebi hobi dukkani olarak görünen magazalarin fahiş fiyat politikaları. Yurtdışından 1.000dolara alinan ürünun Türkiye'de 6.000tl ye satıldığını gördüm.

Donanim haber, forum ya da Facebook Grubumuzda elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz ilgilenen kişilere.

Alim satım sirkülasyonu cok olduğundan yakın bir zamanda mutlaka uygun birşeyler öneririm size. Daha iki hafta önce 3 pilli (350tl bir pil zaten) Phantom 2 model quadi 2.250tlye aldım esime. Sadece go Pro ve Monitor almamız gerekecek, bir sure bendekileri de ortak kullanacağız.

Burada sizin ve sizin gibi ilgi duyan Kişilerin modele karar vermesi cok önemli: kısa mesafe ve ticari amaç taşıyabilecek görüntülemeler icin ben Dji Phantom 2 Vision plus modelini öneriyorum. Bir iki anten modifiyesi ile 1,5km mesafeyi rahat görürsünüz.

Bu mesafenin üstü amaclanacaksa Dji Phantom 2 modelini Alıp set yapmak gerekiyor.

Türkiye'deki Quad Kullanıcıları mesafe konusunda dünya listelerinde üst sıralarda. Verdiğim adresteki yarışmalarda Phantom kategorisine bakarsanız ilk 10'da 5'in üzerinde Türk ismi görürsünüz

www.flytrex.com

Genel klasmanda ise Koray Birand yine birinci Sırada

Bu foruma rakip olarak görmediğim icin grup isimlerini veriyorum. Sorun teşkil ederse silebilirim.

Facebook grubu: Dji Phantom hobi Turkiye
                  Forum: www.flyingturks.com (isim Babasi benim

Uygun fiyatlarla Quad bulacağınız aşağıdaki yurtdışı siteyi de kesinlikle öneririm. Gümrük vs işlemlerin akışını bilmiyorsanız o konuda da detay bilgi paylasabilirim.

www.rc711.com

Bütün bunları neden yapıyoruz peki : Tek şartımız var: yardım edilen,bu ise ilgi duyan başka bir kişiye aynı şekilde yardım edecek. Beklentimiz sadece budur
                  Tamamdır hocam. Allah sizi bizim için göndermiş. İnanın kalbim fırlayacak heyecandan. Derhal hayallerim için bütçe ayarı çekecem. Kısa vade de almam zor ama Allah büyüktür. Attığınız linklere bilerek bakmıyorum. Çünkü notebook umu sattım yenisi yakında elimde olur. Telefondan da bakma işine de girmedim. Çünkü bu kadar heves ettiğim bir şeyi rahat rahat incelemek istiyorum.

ARAÇSIZ KOVBOY

Yorum yap

• HARPAGON Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    Jetta forumu yani sira hobbyrc forumunu da takip ediyor amator oldugum konularda bilgi sahibi olmaya calisiyorum.
                    Hobby ye baslarken hata edip cok fazla arastirmadan gaza gelip uygun fiyatli gorunen bir arac aldim. Fakat daha sonra forumu okudukca cok yanlis yaptigimi kisa surede anladim. Ilk aldigim arac yedek parca olurken baska bir arac daha aldim. Hata2... su ana kadar ciddi bir para harcamisim ama yanlis marka tercih edip parami sokaga atmisim

GT-N7100 cihazımdan gönderildi
                    Abi çok üzüldüm senin adına

ARAÇSIZ KOVBOY

Yorum yap

• Fena tam canavar

Yorum yap

• Bende de nitrolu Audi A4 DTM quattro WRX modeli var Kyosho'nun Fazer serisi,6 senedir hiç kullanamadım.İlk aldığım zamanlar kullanmaya çalışmıştım ama birşeyleri ters yaptık herhalde ki sol arka teker hiç dönmüyordu bu nedenle motorlar şaft'ın birleşim dişlisini zorlayarak eritmişiz.Bu RC modellerin tamiri yapılıyor mu yapılıyorsa nerede yapılıyor yedek parçası var mı vs bunları bilsem bir dakika beklemeden gidip yaptırırdım..Bilenler varsa bilgilendirirse çok sevinirim.
                        Konu WitcherKing tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/1539-witcherking Saat 16-12-18, 23:11 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                        Hazırlanıyor...
                        X