Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neden jetta

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Neden jetta

Rahmetli babaannem rahatsızdı.Bizim amcamdan arabayı alıyorduk hastaneye götürmek için neyse amcamda vermemeye başladı babamda sinirlendi gitti jettayı aldı Evin bahçesine babam bi geldi bi baktım jetta ne güzel tertemiz pırıl pırıl Zaten bizde 2014 te 2013 modeli vardı ama güzel araba 2013 te 1.2 Tsi trende şimdiki 1.6 tdı 😂 1 buçuk sene oldu jettaya sorunsuz biniyoruz

Biz de TR'ye Mart 18'de temelli dönüş yaptık. Araç lazım oldu.
    Bizim kıymetli enişte beyin InterCity ile bağları vardı.

Öyle özellikle Jetta peşinde koşmadım. 2 hafta sahibinden de gece gündüz arandım. Heryer Fluence kaynıyordu.

Enişte sen oralara bakma deyip elindeki temiz servis bakımlı Jetta'yı önerdi. Aldık bakalım. Pişman edecek bir araç gibi durmuyor. Umarım uzun yıllar rahatça güvenle bineriz.

Yorum yap

Sedan araba almak istiyordum 2008 honda civic araştırırken jetta da aklıma yattı sonrasında 2008 otomatik honda kullanma fırsatım oldu ve detaylı inceledim inceledikten sonra ne biliyim o albenisi gitti aracın bagajı küçük vites olayı saçma ve gereksiz yüksek rakamlar vs vs tek artısı sunroof kaldı sonra 2008 otomatik düz motor comfortline jettayı inceledim ve kullandım her yönü ile honda dan daha iyi geldi bana sonra kendi kendime dedim ki bir sunroof için değmez bu kadar para ve gittim 2007 1.6 düz motor comfortline jetta aldım neredeyse 2 yıl olacak ve hiç bir pişmanlık yok iyiki de honda yerine bunu almışım diyorum

Yorum yap

benim hikayemde böyleydi.

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X