Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 TSI DSG Higline Jetta ile aranızdayım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 1.4 TSI DSG Higline Jetta ile aranızdayım

Merhaba jetta ailesi.

2013 model 1.6 TDI MK3 kasa leondan sonra 2015 model 122 hp 1.4 TSI DSG Higline Jetta ile aranızdayım.

Aracımı ikinci el olarak 34000 km de aldım. Daha 5 km ya kullandım ya kullanmadım. İlk etapta su bluetooth ve sesli komut işini halletmeyi

düşünüyorum. İlgili forumunuzda foruma yeni üye oldugum için konu başlıklarını ve daha önceki çalışmaların linklerini iletirseniz sevinirim.

Aramıza hoş geldiniz. Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Forum başlıklarını siz forum içerisinde ilgili bölüme girerek yada arama kutucuğundan bir kaç kelime yazarak ilgili konulara ulaşabilirsiniz.
    2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

Seyit Dindar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba jetta ailesi.

2013 model 1.6 TDI MK3 kasa leondan sonra 2015 model 122 hp 1.4 TSI DSG Higline Jetta ile aranızdayım.

Aracımı ikinci el olarak 34000 km de aldım. Daha 5 km ya kullandım ya kullanmadım. İlk etapta su bluetooth ve sesli komut işini halletmeyi

düşünüyorum. İlgili forumunuzda foruma yeni üye oldugum için konu başlıklarını ve daha önceki çalışmaların linklerini iletirseniz sevinirim.
      Foruma hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun
      Sizin için özel değilse aracı ne kadara satın aldınız..

Yorum yap

ted Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

Foruma hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun
        Sizin için özel değilse aracı ne kadara satın aldınız..
        Merhabalar;

94000 TL'ye dod'dan aldım. Aracım şuan 34000 km de ve 2015 model. Standart highline donanıma ek olarak;

Led stoplar ve sunroof mevcut. İleriki günlerde 1600 tl verip 1 yıl garanti satın almayı düşünüyorum.
        Konu Seyit Dindar tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/12028-seyit-dindar Saat 22-01-19, 16:56 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Seyit Dindar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

Merhabalar;

94000 TL'ye dod'dan aldım. Aracım şuan 34000 km de ve 2015 model. Standart highline donanıma ek olarak;

Led stoplar ve sunroof mevcut. İleriki günlerde 1600 tl verip 1 yıl garanti satın almayı düşünüyorum.
          Aracınızı iyi günlerde kullanın fiyat olarak gayet makul iyi günler..

Yorum yap

Reklam

Collapse
          Hazırlanıyor...
          X