Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Geçersiz sayfa URL'si

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Geçersiz sayfa URL'si

ilgili yöneticiye ulaşmasını istediğim için konu açıyorum..

Forumda okuyup , daha sonra da okurum , diyerek kaydettiğim linkler de dahil olmak üzere.
    google da aramalarda çıkan sonuçların linklerine tıklayarak siteye ulaşmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum.

oysa aynı browser üzerinde forum içerisinde gezinmekteyim. web sitesi olaylarından anlamadığım için şudur budur diyemeyeceğim, forum erişilebilirliğinin artması için kontrol edilmesi gerektiği kanısındayım.

kolay gelsin.

( hata kodu: Geçersiz sayfa URL'si. Bu bir hataysa ve sayfa varsa, lütfen sistem yöneticisine başvurun ve onlara bu mesajı nasıl aldığınızı söyleyin. )
    - hata kodu alınır iken şuan bu yorumu yazmaktayım. yani browser üzerinde kullanıcı adım kayıtlı ve aktif. google da "jetta ön cam fitil şeklinde yapılan arama sonuçlarında çıkan bir liki açmaya çalışıyorum
    link: https://www.google.com/search?q=jett...hrome&ie=UTF-8
    sayfa linki: http://www.jettaturkiye.com/konfor/9...am-fitili.html
    açılmayan link: http://www.jettaturkiye.com/konfor/9...am-fitili.html

Sayın cptANGRIST forumumuza yapılan saldırı sonucu, eski versiyonumuz geri kaldırılmış, yerine daha güvenli ve daha kullanışlı olan versiyona geçiş yapılmıştır. Bu geçiş sırasında önceki versiyonda yapılan seo çalışmaları sebebiyle tüm linkler ölmüş ve sitemizde her konu için yeni bir link oluşmuştur. Aramak istediğiniz konuyu sitemize üye girişi yaparak arama kutucuğundan yada ilgili kategoriden arama yapabilirsiniz. Zaman içerisindeki googledeki tüm linklerimiz geçerliliğini yitirecek ve yeni linkler googlede yer alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

Tapatalk artık kullanılmıyormu ben giremiyorum

Yorum yap

• eraksoy
        eraksoy yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Tapatalk ve benzeri 3 parti yazılımlar malesef ana yazılımımıza zarar veriyor, şu anki sitemizin mobil alt yapısı kullanım için çok sade ve kullanışlı,

eraksoy Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Sayın cptANGRIST forumumuza yapılan saldırı sonucu, eski versiyonumuz geri kaldırılmış, yerine daha güvenli ve daha kullanışlı olan versiyona geçiş yapılmıştır. Bu geçiş sırasında önceki versiyonda yapılan seo çalışmaları sebebiyle tüm linkler ölmüş ve sitemizde her konu için yeni bir link oluşmuştur. Aramak istediğiniz konuyu sitemize üye girişi yaparak arama kutucuğundan yada ilgili kategoriden arama yapabilirsiniz. Zaman içerisindeki googledeki tüm linklerimiz geçerliliğini yitirecek ve yeni linkler googlede yer alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
      Alla alla,Bütün bilgiler açık, saldırı yapınca eline ne geçecek......Banka mı burası....

Yorum yap

• eraksoy
        eraksoy yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        Olayın özeti şu şekilde, sitemizin dosyalarına kendi ajanlarını yerleştiriyorlar ve siz siteye girdiğiniz anda kendi reklamlarını size göstermeye başlıyorlar, değişik değişik sayfalar vs açılmaya başlıyor ve sanki bunu biz yapıyormuşuz gibi algılıyor kullanıcı, Malesef bu sebepten dolayı en güncel script e geçme kararı aldık.

okadar can sıkıcı ki şu husus,
      tüm aramalarda bu siteye link veriliyor. fakat site içerisinde o bilgiye ulaşamıyoruz.
      ( site içine geçici bir süre google search ekleseniz, bu işler nasıl oluyor inanın bilmiyorum, ama buradaki "arama" scripti biraz yetersiz kalıyor. google gibi kelime önceliği gözetmeden arama yaptığı için verilere ulaşmak imkansıza yaklaşıyor.)

Yorum yap

• eraksoy
        eraksoy yorumladı
        Yorumu Düzenleme
        sitemizin içinde zaten google search var fakat sizdeki googleden farklı sonuç göstermez. size ufak bir tüyo vereyim. aradığınız anahtar kelimede türkçe karakter varsa kulanmayın. örneğin (PİSTON) kelimesini büyük yazarsanız sonuç çıkmaz. ama küçük piston yazarsanız sonuç çıkar. yani kısaca türkçe karakter kullanmayın.

Reklam

Collapse
    Hazırlanıyor...
    X