Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni parça sitesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni parça sitesi

Arkadaşlar herkese iyi günler . Yeni yedek parça sitemizi açtık . Fiyatlar konusunda iddalıyız %5 %10 kâr marjı ile ürün satıyorum bu diğer mağazalarda ortalama %20 %30 civarındadır. Servislerde ise %50 civarındadır. Parçalar orjinaldir. İhtiyacı olan arkadaşlar telefon ilede parça sorabilirler elimizden gelen yardımı yaparız. Buradanda arıza ile ilgili yardımcı olacağımız bilgimiz ölçüsünde hernan birşey okursa yazabilirler. Herkese iyi günler diliyorum. https://www.yedekparcatr.com/VOLKSWAGEN,LA_1-2.html

SM-J330F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2015 jetta ya ait sunroof un en dışındaki lastik fitil yıkamacı kaynaklı deforme olmuş o fitili temin edebilirmisiniz.servise sordum baya tuzluydu ayrıca fitilin tavan sökülerek degisebilecegini söylediler bana biraz garip geldi bu fitil tavan sökülemeden degisemez mi.iyi satışlar

Yorum yap

Üzgünüm iyi bir elektrikçi varsa ona sorun ama işçilik çok önemli ..

SM-J330F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

oceanman64 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        2015 jetta ya ait sunroof un en dışındaki lastik fitil yıkamacı kaynaklı deforme olmuş o fitili temin edebilirmisiniz.servise sordum baya tuzluydu ayrıca fitilin tavan sökülerek degisebilecegini söylediler bana biraz garip geldi bu fitil tavan sökülemeden degisemez mi.iyi satışlar
        sunroof camını sökmek tavanı sökmekten daha mı zormuş cam sökmek basit iş toplamda 6 mıydı 8 miydi vida var

Yorum yap

tavan sokmektede bırsey yokkı. benım gocuk duzeltme esnasında soktuler yaklasık 5 dk suuruyor sokmesı.

Yorum yap

Paylaşım için teşekkür ederim.

Yorum yap

Reklam

Collapse
            Hazırlanıyor...
            X