Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç tavsiyesi :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Araç tavsiyesi :)

Kıymetli forumdaşlar;
    Uzunca bir aradan sonra herkese merhaba demek istiyorum. Eskilerden kimler var bilemiyorum ancak umarım forum eskisi gibi canlı, samimi ve neşelidir.
    2012 yılında severek satın aldığım Toyota Corolla aracımı 2015 yılında sattım ve bu zamana kadar otomobil alamadım.
    Bu nedenle otomobil dünyasından neredeyse kopmuş hale geldim.
    Şu aralar 3-5 kuruş para geçecek elime ve bunu artık canıma tak etmiş olan araba hasretimi gidermek için kullanmayı düşünüyorum.
    Aslen piyasanın hali böyleyken araç almak pekte mantıklı değil ise de arabasız geçen zaman beni yeterince yormuş durumda olduğundan bunu bile bile araba almayı düşünüyorum.
    Şöyle bir fikre sahibim ve sizlerin de kıymetli görüşlerinizi almak istedim.
    Bütçem 35.000-40.000 TL arasında.
    Bu paralara yüksek modelli boş araç almaktansa düşük modelli temiz ve dolu bir araç almayı daha mantıklı buluyorum.
    Hal böyle iken iki model arasında kaldım.
    1. Volvo S40 2.0 2003-2004 model
    2. Renault Laguna I RXT 2001 model

Bu araçların her ikisi içinde maksimum 150.000 km olacak şekilde hatasız ve boyasız araçlar için yaptığım araştırmalarda;

Volvo için 40.000 TL civarında,
    Laguna için ise 38.000 TL civarında fiyatlar ile karşılaştım.
    Şimdi siz kıymetli forumdaşlarımdan benim için büyük öneme haiz tavsiyelerinizi rica ediyorum.
    Bu iki marka ve model dışında varsa tavsiyeniz onları da öğrenmek isterim.
    Şimdiden verilecek cevaplardan dolayı teşekkür eder herkese keyifli forumlar dilerim. Saygılarımla.
    Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

ARAÇSIZ KOVBOY

Vay be önceden buralarda sohbete doyum olmazdı. Hakikaten üzüldüm bu sessizliğe
    Ya ALLAH' a Baş Eğer Hiç Kimseye Eğmezsin; Ya da Herkese Baş Eğer Hiçbir şeye Değmezsin...

ARAÇSIZ KOVBOY

Yorum yap

Selamlar, malesef forum ortamı hızlı tüketilen sosyal ortamlar sebebiyle bitme aşamasında, fakat forumlardaki bilgiler her zaman için daha kalıcı ve daha ulaşılabilir olduğu için sitemizi açık tutuyoruz. Bir diğer durum da yeni jettanın gelmemiş olması ve forumumuzda jetta ile ilgili hemen hemen herşeyin paylaşılmış olmasından dolayı, kullanıcılar eski konuları okuyor ve soru sorma yada yazma üye olma ihtiyacı duymuyorlar.

Yinede bizler her zaman buradayız sıkıntı yok.

Soruna gelecek olursak seçtiğin araçların ikisini de kullanmadım, sadece görüntü olarak gördüm, fakat aklımda kaldığı kadarıyla volvolar hep daha diri ve daha cazip göründü bana, arıza durumu masraf vs bilemiyorum.

Lagunada güzel premium bir araç işletim masrafları düşük olacaktır, kolay kolay arıza açan bir araç da değil diye biliyorum, çevremdeki arkadaşlarımdan, parça fiyatları olsun, işletim masrafları olsun. benim tercihim lagunadan yana olurdu.

Karar senin tabiki hakkında hayırlısı olsun.
      2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

Ağabey araç bahane oldu buralarda sohbet etmeyi özlemişim. 5-6 sene evvel burada kıyamet kopardı. Söylediğin gibi sosyal medya kaynaklı da olabilir bu kopmalar. Neyse artık hayırlısı olsun diyelim

ARAÇSIZ KOVBOY

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X