Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jettada Favori Renginiz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Griii

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Merhaba şu dikkatimi ćekti yanlış da düşünüyor olabilirim herhangi bir maksadım yok. Genelde beyaz dışında renk beğenen ve alanlar direk sevdiği rengi net olarak söylemiş ve almış. Beyaz alanların bir kısmı hepsi demiyorum aslında şu renk güzel ama beyaz aldım demiş. Tabi beyaz isteyip ve beyaz alanlarda çok. Bence senin sevdiğin renk en güzeldir.satılır satılmaz kaygıları yersizdir. Iyi akşamlar. Bence mavi süper icide açık renk olacak.

Yorum yap

• aracım 2012 comfortline beyaz renk, aracıma yeni çıkan passatlarda gördüğüm sarı renk kaplama yaptırmayı düşünüyorum, sizce nasıl görünür? golflere ve passatlara çok yakışıyor bu sarı ama 2012 jettalarda nasıl durur emin olamıyorum.

Yorum yap

• msg Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          Merhaba şu dikkatimi ćekti yanlış da düşünüyor olabilirim herhangi bir maksadım yok. Genelde beyaz dışında renk beğenen ve alanlar direk sevdiği rengi net olarak söylemiş ve almış. Beyaz alanların bir kısmı hepsi demiyorum aslında şu renk güzel ama beyaz aldım demiş. Tabi beyaz isteyip ve beyaz alanlarda çok. Bence senin sevdiğin renk en güzeldir.satılır satılmaz kaygıları yersizdir. Iyi akşamlar. Bence mavi süper icide açık renk olacak.
          haklılık payınız var. ben de mavi rengi çok beğeniyorum ancak ikinci el aldığım için renkten daha önemli kriterler giriyor işin içine beyaz denk geldi bana beyaz aldım. memnunum ama mavi olsaydı iyiydi.

Yorum yap

• Beyaz seviyorum. Beyaz aldım

posta güvercini kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Kırmızı veya karamel. Mavide olabilir.

Yorum yap

• mk5.5 kasada gri,mk6 da kesinlikle derin siyah...hele derin siyah&trendline donanımla çok iyi görünüyor bence

Yorum yap

• Mavi, kırmızı, turuncu

Yorum yap

• reflex gümüş ya da platinium gri :drunkard:

Yorum yap

• Ben de siyah diyorum.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                      Hazırlanıyor...
                      X