Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

M.t.v. ödemesi ile ilgili kampanya paylaşim ve bilgilendirme alani

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• M.t.v. ödemesi ile ilgili kampanya paylaşim ve bilgilendirme alani

Evet arkadaşlar hepimizi ilgilendiren M.T.V. Motorlu taşıtlar vergisini ödeme ayına yine geldi. Bu vergi o yada bu şekilde ödenecek ama bunu bizim için en avantajlı şekle getirebileceğimiz taksit, kampanya, promosyon, gibi kampanyaları bu konu altında paylaşırsak bizim için faydalı bir konu olacağını düşünüyorum.
    Konu eraksoy tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/1-eraksoy Saat 06-01-15, 15:31 ) değiştirilmiştir.
    2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

• 01-31 Ocak 2015 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'den, Garanti İnternet Şubesi'nden, Garanti Cep Şubesi'nden, 444 0 333 Alo Garanti'den, garanti.com.tr'den veya Garanti Şubelerindeki Online Bankacılık Kiosk'larından yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır

Yorum yap

bende ilaveler yapayım

GARANTİ BANKASI
      Kredi kartlarına taksitin dışında hediye olarak da PİRANHA dan %40 indirim kuponu veriyor

İŞ BANKASI

Kredi kartlarına taksitin dışında hediye olarak da hızlıal.com dan 50 TL indirim kuponu veriyor

YAPI KREDİ
      Kredi kartlarına taksitin dışında hediye olarak da Sonax da %50 indirim ile hybrit boya korumayı 180 TL ye veriyor. 360 yerine 180 ödüyorsunuz.

Yorum yap

ben ufaklık oynasın diye garanti ile vergimi ödeyip
        piranha tablet almayı düşünüyroum. 99 TL ye tablet )) oynasın dursun

bebek aldık, 140 TL tablet daha ucuz walla

Yorum yap

tugrulu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          ben ufaklık oynasın diye garanti ile vergimi ödeyip
          piranha tablet almayı düşünüyroum. 99 TL ye tablet )) oynasın dursun

bebek aldık, 140 TL tablet daha ucuz walla
          benim banka taksit bile yapmıyormuş sen benim vergiyi de öde ben sana göndereyim parasını bi 50 lirada benden kazan tablet bedavaya gelsin bari ahahahah

Yorum yap

2-31 Ocak 2015 arasında CardFinans kredi kartıyla veya Kampanyaya dahil Fixcard'la www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak 50.000 TL'ye kadarki Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı! der ve Öderim

Yorum yap

vay be sonunda ikinci dilime geçtik bizim jetta da yaşlanmış

Yorum yap

Garanti kampanyasına bir yenilik daha eklemiş,

1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, garanti.com.tr, Paramatikler ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapan müşterilerimiz store.piranha.com.tr’den yapacakları tablet alışverişlerinde %40 indirim fırsatı kazanıyor!

Yorum yap

Vay be vergi odememek ne güzelmiş
                  Aliskanlik yapti abumin vergisini odeyecegim

BİR ÖNCEKİ GÜN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL İSE BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİL YARIN DAHA KÖTÜ OLABİLİR

Yorum yap

eraksoy Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    Garanti kampanyasına bir yenilik daha eklemiş,

1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, garanti.com.tr, Paramatikler ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapan müşterilerimiz store.piranha.com.tr’den yapacakları tablet alışverişlerinde %40 indirim fırsatı kazanıyor!
                    Bizim kiz bizim telefon lara sarmasin diye bugun sipariş verdim )))

Bebek alsam daha pahali ahahahah

Yorum yap

tugrulu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      Bizim kiz bizim telefon lara sarmasin diye bugun sipariş verdim )))

Bebek alsam daha pahali ahahahah
                      Tablet kaç paraya geliyor toplam
                      Su linkteki cihaz
                      http://store.piranha.com.tr/Piranha_Zoom-II-Tab-7-0

BİR ÖNCEKİ GÜN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL İSE BUGÜNÜN KIYMETİNİ BİL YARIN DAHA KÖTÜ OLABİLİR
                      Konu zgbayraktar tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/111-zgbayraktar Saat 13-01-15, 19:38 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

zgbayraktar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                        Tablet kaç paraya geliyor toplam
                        Su linkteki cihaz
                        http://store.piranha.com.tr/Piranha_Zoom-II-Tab-7-0

Abi bu tablet 99 tl ))
                        Ben bu niyetle girdim ama 9 inclik ikiyuz kusur olani aldim 159 tl ye veriyor

Hem 9.inc daha buyuk dedim
                        Hepsi burada dan da koltuk arkasi stand aldim hem ufaklik evde oynar dedim hem de arabada film felan izler diye dusumdum az daha verip büyük ekran alayim dedim

Yorum yap

106 tl indirim oldu 159 e geldi fiyatu 265 tl idi galiba

Yorum yap

8 lira da kargo parasi var ama ayrıca o

Yorum yap

Reklam

Collapse
                            Hazırlanıyor...
                            X