Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cruıse control sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cruıse control sorunu

slm bende de 2012 1.6 tdı jetta var hız sabiteyici taktım fakat unlem işareti çıkıyor motor ecusunun 94 lu soketının 64 nolu ucundan direksıyon sargısının 16 lı soketının 5 nolu ucuna kablo cektım acaba hatayı nerede yaptım...?

halilakel Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    slm bende de 2012 1.6 tdı jetta var hız sabiteyici taktım fakat unlem işareti çıkıyor motor ecusunun 94 lu soketının 64 nolu ucundan direksıyon sargısının 16 lı soketının 5 nolu ucuna kablo cektım acaba hatayı nerede yaptım...?
    Sizden ricam yardımcı olmanız müsait zamanda wahtsaptan yazabilirseniz yafa TLF bilgi verebilirsiniz sevinirim.mesakatli bir işe giriştim kendim yapayım dedim sıkışıp kaldım .şimdiden tşk..ederim
    TLF 05079490640

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

halilakel Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Korna ve tuş olayını nasıl hallettiniz acaba..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Arkadaslar sonunda hız sabitleyici işini hallettim,şu an çalışıyor tabi halilakel nickli halil bey ve edamlı nickli ersin bey sayesinde hallettim,, halil beyin verdiği bilgi ışığında yolumu buldum teşekürlerimi bir borç bilirim.benim gibi kendisi yapmak isteyen arkadaslara yardımcı olabilirim.

Yorum yap

Hız sabitleyiciyi nereden temin ettiniz. Aliexpress gibi yerlerden temin etsek nasıl olur fikri olan var mı?

Yorum yap

freedy Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Hız sabitleyiciyi nereden temin ettiniz. Aliexpress gibi yerlerden temin etsek nasıl olur fikri olan var mı?
            ankarada bir yerden satın aldım istersen tel verebilirim watsaptan iletişim kurabilirsin kargoyla yolluyorlar....

Yorum yap

fiyat ne kadardı maliyeti ne kadar oldu acaba?

Yorum yap

Bende ankaradayım 2013 1.2 TSİ confort modeli kullanıyorum hız sabitleyici taktırmak istiyorum fakat aldığım fiyatlar çok yüksek 1200 civarında size ne kadara mal oldu acaba yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

Arkadaşlar
                  2012 2. Altı ay çıkışlı
                  1,6 tdı - dsg şanzıman aracıma
                  hız sabitleyici taktırmak istiyorum, nerdeye
                  taktırayım ; ne kadar maal olur ?
                  Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                  Hazırlanıyor...
                  X