Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Modülsüz Amerikan Park?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Modülsüz Amerikan Park?

Merhabalar, Jetta 2012 Highline paket araca sahibim vcds programını aracımı kodlayacak kadar bilgiliyim fakat bir türlü farlara müdahale etmeden amerikan parkları yakamadım bu sorunu çözen var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

bu işlem vag.com vcds programı ile yapılmıyor, ışık ve benzeri işlemleri çok bilgili değilseniz fazla kurcalamamanızı tavsiye ediyorum.
    2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

Elektrik olayını hallederim, kodlama ile olabileceğini gördüm bende öğrenmek istiyorum bilen birisinden.

Yorum yap

osmanozdemir06 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Elektrik olayını hallederim, kodlama ile olabileceğini gördüm bende öğrenmek istiyorum bilen birisinden.
        Evet farklı bir program ile yapılıyor ben de açtırdım ama henüz nasıl yapıldığı açıklanmıyor. Biraz yaygınlaşsın illaki paylaşan olur, şuan para kazanma zamanı [emoji6]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
        Using Tapatalk

Yorum yap

Ben bi video buldum Gaziantep de çocuk söylemiyor

https://youtu.be/8ubdO0ydljI

Yorum yap

berat vag-com istanbulda yapıyor,bilginize bende yaptıracagım zaman bulunca

Yorum yap

Bu kodlama VAG CAN Pro ile açılıyor Açmak isteyen arkadaşlar beni arayın yardımcı olayım 0501 444 03 84 Uğur Şahin

Yorum yap

24DR979 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Bu kodlama VAG CAN Pro ile açılıyor Açmak isteyen arkadaşlar beni arayın yardımcı olayım 0501 444 03 84 Uğur Şahin
                En çok kullanılan kodlamaların ekran fotoğraflarını ekleyerek ufak bir dosya hazırlamanız mümkün mü?

Using Tapatalk

Yorum yap

Reklam

Collapse
                Hazırlanıyor...
                X