Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ayna altı ambians lambası montajı

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Montajı kendim yapmayı planlıyorum. Elim yatkındır. Youtube da detaylı anlatımlar var. Ama kodlama için kablom yok. Olsa da ona cesaret edemem. O konuda yardım almayı düşünüyorum. 51 tl ye sipariş geçtim az önce

Yorum yap

• resmanoguz Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Montajı kendim yapmayı planlıyorum. Elim yatkındır. Youtube da detaylı anlatımlar var. Ama kodlama için kablom yok. Olsa da ona cesaret edemem. O konuda yardım almayı düşünüyorum. 51 tl ye sipariş geçtim az önce
      Aynayı sökmüşken aradan sinyali de hallet diyecektim [emoji5]

https://youtu.be/I8s7yvVXtO4

https://youtu.be/qYlHsTee4VU

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
      Using Tapatalk

Yorum yap

• BODENLA Akış Dikiz Dinamik Sıralı Ayna Akan LED Dönüş Sinyali Işık VW Passat B7 CC Jetta MK6 Için Beetle Scirocco
        BODENLA Flow Rearview Dynamic Sequential Mirror Flowing LED Turn Signal Light For VW Passat B7 CC Jetta MK6 Beetle Scirocco-in Signal Lamp from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
        Buna da içim gitti ama 300 liradan aşağı fiyatı yok. Katlanır ayna bile düşünüyorum ilerde ama kredi raksit yüküyle zor. Şimdilik böyle küçük eğlenceler peşindeyim

Yorum yap

• resmanoguz Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          BODENLA Akış Dikiz Dinamik Sıralı Ayna Akan LED Dönüş Sinyali Işık VW Passat B7 CC Jetta MK6 Için Beetle Scirocco
          BODENLA Flow Rearview Dynamic Sequential Mirror Flowing LED Turn Signal Light For VW Passat B7 CC Jetta MK6 Beetle Scirocco-in Signal Lamp from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com | Alibaba Group to Clipboard
          Buna da içim gitti ama 300 liradan aşağı fiyatı yok. Katlanır ayna bile düşünüyorum ilerde ama kredi raksit yüküyle zor. Şimdilik böyle küçük eğlenceler peşindeyim
          300 e yok ki [emoji5] sen eski kurda kalmışsın. Yine iyi fiyat 360 tl.

Using Tapatalk

Yorum yap

• Doğrudur. 300 bandını görünce gerisine takılmadım

Yorum yap

• Merhabalar, ayna altına takılan bu ambians lambalarından Türkiye'de internetten ve ya herhangi mağazadan alabilir miyim?
              Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
              İyi Forumlar.

Yorum yap

• erngonul Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Merhabalar, ayna altına takılan bu ambians lambalarından Türkiye'de internetten ve ya herhangi mağazadan alabilir miyim?
                İyi Forumlar.
                Highline donanım ile geliyor diye biliyorum, bu durumda yetkili servislerin getiriyor olması gerekiyor.

Using Tapatalk

Yorum yap

• erngonul Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  Merhabalar, ayna altına takılan bu ambians lambalarından Türkiye'de internetten ve ya herhangi mağazadan alabilir miyim?
                  İyi Forumlar.
                  Mk5 için bu sitede var, isterseniz arayıp sorun mk6 için de getiriyor olabilirler.

https://www.x-tremetuning.com/vw-jet...dinlatma-kiti/

Using Tapatalk

Yorum yap

• Az önce aklıma geldi ve son derece gerekli olduğunu düşündüğüm bir mevzu var. Ayna altı ambiyans ışığını geri vitese takınca da yaktırabilir miyiz? Zira gece kaldırıma yanaşırken mükemmel bir özellik olur. Vagdan yapılabilir mi? Jetta tesisatı böyle bir şeye izin verir mi? Yapabilecek biri varsa fikir olur belki.

Yorum yap

Reklam

Collapse
                    Hazırlanıyor...
                    X