Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kumandayla Ayna Katlanması

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sh483 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    ben adanadayım sık sık maraşa geliyorum yardımcı olabilirim
    Merhabalar, Bende Adana'dayım, aracım 2011 1.6 TDI Highline, eğer vag.com kablonuz varsa kumandadan ayna katlama ve yol bilgisayarında ek yakıt gösterimi konusunda yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler.

Yorum yap

• İstanbuldaki arkadaşlar mesaj atabilirler

Yorum yap

• 2015tsi jetta comfortline modelinde elektrikli katlanir ozelligi varmi arkadasla tesekkur ederim

Yorum yap

• ahmet76 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          2015tsi jetta comfortline modelinde elektrikli katlanir ozelligi varmi arkadasla tesekkur ederim
          Merhaba ;

Araç içinden ayna katlama işlemi yapabiliyorsanız vardır.

Saygılarımla atakan yılmaz

posta güvercini kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Arac icinden ayna nasil katlaniyor onu bilmiyorum ki tesekkur ederim

Yorum yap

• ahmet76 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Arac icinden ayna nasil katlaniyor onu bilmiyorum ki tesekkur ederim
              Tekrar merhaba;

Sürücü kapısındaki ayna kontrol ve ayar panelinden katlanabiliyor...

posta güvercini kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• saollll

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• Teşekkürler.. Kapı içindeki anahtarım kırılmıştı..

Yorum yap

• arkadaşlar acil yardım lazım.

2014 makyajsız kasa comfortline aracım için yan sanayi katlanır ayna seti aldım. montaj yaptırdım fakat manuel olarak içeriden ayarlama tuşu ile aynalar katlanmıyor. kodlama yapılması lazım dediler. benim bildiğim anahtar kumandasından aktif etmek için kodlama lazım manuel için kodlama gerekmiyor yanlış mı biliyorum? elimde 18.2 kablo var. kodlama yaparken Channel kısmında (9)-System_Parameter_0 System Parameter Byte 8 listede çıkmıyor. ne yapmam lazım? bu sorundan önce yazdığım gibi manuel olarak çalışması içinde kodlama yapmak mı gerekiyor? bana mantıksız geldi. ürün mü sorunlu anlamadım? para henüz satıcıya aktarılmadı iade edeceğim bir kaç günüm kaldı acil cevap verirseniz sevinirim.

Yorum yap

• bilgisi olan yok mu arkadaşlar? bi yardımcı olun

Yorum yap

• Araca sonradan dahil ettiğiniz her parça çalışmayabilir, tüm sistemi doğru olarak takdınız ve çalışmıyor ise kodlama gerekiyor olabilir. vag.com bağlantısı yapılarık bu çözülebilir bir durum olabilir. srcn09 arkadaşımız bu konuda size yardımcı olabilecek bilgiye sahiptir.
                            2015 5N Volkswagen/Tiguan 1.4 BLUEMOTİON 150 TSI 6 DSG Lounge Beyaz

Yorum yap

• Selam arkadaşlar.

2012 haziran öncesi üretim olan jetta highline aracım var kumandadan ayna katlamayı bir türlü başaramıyorum. 42 door security koduna 04354 yapıyorum ancak adaptation listesinde "System_Parameter_0 System Parameter Byte 8" çıkmıyor. Nerede yanlış yapıyorum acaba? Platform PQ35, vag kablo version 18.9.0 .

Teşekkürler.

Yorum yap

• eraksoy
                                eraksoy yorumladı
                                Yorumu Düzenleme
                                Aracınız highline ve normalde içeriden ayna katlama yapılabiliyor mu

Reklam

Collapse
                            Hazırlanıyor...
                            X