Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mk5 Motor Arıza Lambası

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mk5 Motor Arıza Lambası

merhaba arkadaşlar bu gün arıza ışığı lambam benimde yandı ama benzin aldıktan yaklaşık 60 km sonra yandı bu konu ile ilgili problem yaşayan arkadaşların yardımlarını ve önerilerini bekliyorum 2006 fsi jetta modelim fakat araçta anormal bir durumla karşılaşmadım seyir halindeyken herhangi bir değişiklik hissettirmedi forumda inernette araştırdım biraz boğaz kelebeği nox sensörü gibi arızalar buldum sorunun çözümü için illa aracın bilgisayara bağlanması gerekir mi ? yok sa boğaz kelebeğini vd 40 ile temizlemeyi düşünüyorum önerirmisiniz şimdiden tşkr ederim

Motor benim bir parçamda sıkıntı var bak sana belli ediyorum diyor . Cihaza bağlanıncada o parça şu parça diyecek . Ssnde o parçayı temizleme veya onara bilirsen onarıcan . Yoksa değiştiricen . Böylece ışıkta sönmüş olacak. Arıza bir çok ihtimalli olur sadece ışıktan anlayamazsın. Sensörlerden her hangi biti olabilir. Bende egzoz sıcaklık sensörü arızalanınca yanmıştı mesela

Yorum yap

tşkr ederim bende bu gün arızayı gidermek için boğaz kelebeğini temizledim daha sonra adaptasyon yaptırmak için sanayii gittim adaptasyonu yaptırdım ve arızaları sildirdim araç cihaza bağlandığında motor kelebeği arızası vermişti usta arıza silip adaptasyon yaptı bakalım ileriki zamanda yancak mı bekleyip görcez.

Yorum yap

Reklam

Collapse
      Hazırlanıyor...
      X