Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 Jetta Comfortline 120000 km triger bakımı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2012 Jetta Comfortline 120000 km triger bakımı

2012 model 1.6 TDI aracımla aranizdayim artık. Aracımı yeni aldım. Triger bakımı önemli olduğu için serviste yapmak istiyorum . Randevusu ayarladım servisle. Salı günü bakıma gireceğiz inşallah. Aracımı alırken ekspertiz yazılım olduğunu söyledi. 130hp lik. Herhangi bir sorun olmayacağını aksine hem daha atik hemde daha ekonomik olacağını dile getirdi ki öyle olduğunu da kullandıkça hissediyorum. Sorun şu ki serviste triger değişiminde yazılımdan dolayı herhangi bir sıkıntı olur mu. Sildirmem gerekir mi yazılımı.ayrica emisyon güncellemesi de yapilacakmis yaptırmalı mıyım yoksa kalmalı mı. Tesekkurler
    Konu Ozel29 tarafından (https://www.jettaturkiye.com/member/11252-ozel29 Saat 05-08-18, 00:25 ) değiştirilmiştir.

Ozel29 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    2012 model 1.6 TDI aracımla aranizdayim artık. Aracımı yeni aldım. Triger bakımı önemli olduğu için serviste yapmak istiyorum . Randevusu ayarladım servisle. Salı günü bakıma gireceğiz inşallah. Aracımı alırken ekspertiz yazılım olduğunu söyledi. 130hp lik. Herhangi bir sorun olmayacağını aksine hem daha atik hemde daha ekonomik olacağını dile getirdi ki öyle olduğunu da kullandıkça hissediyorum. Sorun şu ki serviste triger değişiminde yazılımdan dolayı herhangi bir sıkıntı olur mu. Sildirmem gerekir mi yazılımı. Tesekkurler
    Hayırlı olsun, kazasız belasız cezasız sürüşler. Bende değiştirmiştim trigeri. Servis 2300 tl dedi, özel serviste 1300 tl ye değiştirdim. Yazılımla trigerin bir alakasının olmayacağı kanaatindetim, üstadlar daha iyisini bilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Teşekkürler.hepimiz için geçerli. İnşallah kazasız belasız güle güle kullanırız. Servis 1700lira fiyat verdi bir kaç özel yerde ona yakın fiyat verince servis olsun diye düşündüm. Trigerle yazılımın bı alakası olmayacagini bende tahmin ediyorum ancak bilgisayara kontrol amaçlı bağladıkları zaman bı çalışma felan olur mu bilmiyorum ve de emisyon güncellemesi ile sıkıntı olur mu yazılım bilemiyorum. Bakalım üstadlar tecrübeler ne düşünmekte.

Yorum yap

Bende Dün(13.03.2019) aldım aracımı 1.6 TDI DSG 2012 comfortline bu aracın önemli bakımları kaç binde bir yapılıyor.

Yorum yap

Reklam

Collapse
        Hazırlanıyor...
        X