Reklam

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jetta 2015 kabinden gelen takir tukur ses

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Jetta 2015 kabinden gelen takir tukur ses

Arkadaslar merhaba, forumu bugun gordum yeni denk geldim uye oldum hemen, daha dogrusu sorunuma care ararken buldum forumu, hemen gelir gelmez soru sormus gibi olmayayim ama bi derdim var

2015 jetta, arac tumsege girdiginde kabin icinden arka taraftan yani, takirti geliyor. Yalniz ses iceriden geliyor bariz belli, sanki bagajda yada arka koltuklarin hemen orda bisey varda, tumsekden gecince zipliyor gibi. Sadece tumseklerde yapiyor, garip gelebilir ama, cukura girince yapmiyor, tumsek kasis gibi yerlerde yapiyor.
    Servis biseyi yok dedi, herzaman ki servis sacmaligi ... Adamlar kullaninca bisey yok, ben kullaninca sesler kesilmek bilmiyor
    Arka isletme sokup denedim komple, arka koltukda ki icecek koyma yerinin orada bi aparat var, bagaja ulasilmasini saglayan acilabilien bi aparat, onuda cikarip denedim, yine kesilmedi.
    Yani sorun bunlarla alakali degil. Koltuklarin arkasinda ki sert plastik, arka camin altindaki, acaba onunla alakali mi diye yokladim ama, oynayan bosta olan bisey yok, icerisinde, ledli stop lambasinin orada biseyler varsa bilemiyorum.
    Kendi tamircim aracin amortisorlerinin saglam oldugunu soyledi, disaridan bakarak bi kac bisey yaparak soyledi tabi, acip bakmadi biseye.

Basina gelen varmi, nedir bu ses nasil ustesinden gelicem ?
    Selametle

Reklam

Collapse
Hazırlanıyor...
X